Полторак: Російські бойовики зроблять усе, аби завадити виборам

Субота, 30 березня 2019, 12:31

Окупаційні війська, терористичні угруповання Росії зроблять усе, аби завадити провести вибори президента України, заплановані на 31 березня.

Таку думку в інтерв'ю телеканалу "Прямий" висловив міністр оборони України Степан Полторак, пише "Інтерфакс-Україна".

"Жодних сумнівів немає у тому, що окупаційні війська, терористичні угруповання РФ зроблять все для того, щоб перешкодити нам провести чесні і прозорі вибори. Ми чекали, що напередодні проведення виборів ситуація буде ускладнена. Ми до цього готувалися і готові. Я підтверджую те, що вчора ситуація на лінії зіткнення загострилася, кількість обстрілів збільшилася. На жаль, у нас є і втрати", - заявив Полторак.

При цьому глава Міноборони зазначив, що ЗСУ "зробили все можливе для того, щоб дати можливість в Україні провести чесні вибори".

"На лінії зіткнення ми тримаємо оборону, ми даємо можливість усім людям прийти на виборчі дільниці і зробити свій вибір. Для особового складу, який перебуває у зоні ООС, ми створили усі необхідні умови для того, щоб у них була можливість проголосувати", - зазначив міністр.

Читайте також: 

Що треба знати про головних кандидатів у президенти: програми, стратегії і спонсори

Нагадаємо:

  • 31 березня відбудеться перший тур виборів президента, участь у ньому візьмуть 39 кандидатів.
  • 30 березня, напередодні виборів президента в Україні - "день тиші", у цей день будь-які агітаційні заходи, розміщення агітаційних матеріалів у ЗМІ, виборчих листівок, плакатів та іншої друкованої агітації кандидатів заборонено.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування