МЗС РФ про плакати з Порошенком і Путіним: Сем Блек пішов би в монастир

Середа, 10 квітня 2019, 10:10
МЗС РФ про плакати з Порошенком і Путіним: Сем Блек пішов би в монастир

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова вважає недолугою рекламою білборди, на яких Петро Порошенко протистоїть Володимиру Путіну.

У своєму Facebook вона процитувала ЗМІ щодо того, що штаб Порошенка без дозволу використав фотографії Путіна в передвиборній агітації, щоб показати вміння чинного президента України "сміливо дивитися в очі російському лідеру".

"Шкода, Сем Блек не дожив до наших днів. Автор незабутньої книги "PR. Що це таке?", я певна, пішов би в монастир після побаченого. І забрав би туди всіх білодомівських ідеологів "демократизації" України", – написала Захарова іронічно.

 

Читайте також Шоу проти бізнесу. Як Зеленський і Порошенко готуються до другого туру

Нагадаємо:

  • В Україні з'явилися біл-борди, сіті-лайти та газети із зображенням Петра Порошенка навпроти Володимира Путіна зі словами про "вирішальний вибір" 21 квітня. Таким чином, чинний президент натякає, що в другому турі виборів вибирати доведеться не між ним і Володимиром Зеленським, а між свободою України і реваншем Кремля.
  • У виборчому штабі Порошенка заявили, що не питали згоди на використання зображення у президента Росії Володимира Путіна, оскільки він – поза законом. Але запевнили, що сюжет на зображеннях не означає, що в команді президента вважають Зеленського агентом Путіна.
  • А радник президента Юрій Бірюков наголосив, що Порошенка хоче захистити України від Путіна, а президенту Росії вигідний слабкий і підконтрольний президент України.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування