Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Зеленський каже, що з датою аналізів "стався казус"

П'ятниця, 5 квітня 2019, 17:46
Зеленський каже, що з датою аналізів стався казус

У клініці "Євролаб", де кандидат у президенти Володимир Зеленський здавав аналізи, кажуть, що у результатах помилково вказали невірну дату забору крові.

Відповідну заяву медзаклад оприлюднив у Facebook.

Сам кандидат перепостив запис, додавши:

"У нашій історії з аналізами стався казус".

В "Євролабі" кажуть, що після забору крові пробірка надходить до відділу пробопідготовки та сортування матеріалу, де працівником реєструється дата отримання матеріалу.

"Працівник відділу помилково замість цифри 5 натиснула 2. Просимо врахувати хвилювання співробітника", – кажуть у клініці.

 
Перший документ, оприлюднений Зеленським. Пізніше його видалили
 
Другий документ, оприлюднений Зеленським

Медики кажуть, що "виправили помилку" і надіслали Зеленському "результат з вірною датою реєстрації".

"Запевняємо Вас, що ця помилка оператора абсолютно не впливає на результат дослідження", – підсумували у лабораторії.

Пост кандидата з'явився у Facebook близько 16 години 40 хвилин.

На першому оприлюдненому документі датою друку вказане 05.04.2019 14:24, тобто приблизно за 2 години 15 хвилин до того, як Зеленський його опублікував.

На другому документі значиться, що він був надрукований того ж дня о 16:56, тобто приблизно за 16 хвилин після публікації перших результатів в мережі.

Нагадаємо:

  • Раніше Зеленський оприлюднив результат аналізу, згідно з яким наркотичних речовин у його організмі немає. Однак на документі "датою забору матеріалу" було вказане 2 квітня. За 15 хвилин кандидат видалив цей документ і оприлюднив новий із іншою датою – 5 квітня.
  • Ввечері 3 квітня Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати зі своїм опонентом у другому турі – чинним президентом Петром Порошенком, але на НСК "Олімпійський".  Однак шоумен поставив умову – пройти експертизи, щоб "довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів".
  • Вранці 5 квітня Зеленський заявив, здав кров у "Євролабі", власник якої підтримує шоумена, а Порошенко – кров, сечу й волосся у медпункті НСК "Олімпійський".
  • Експрес-тест не показав психоактивних речовин в організмі Порошенка, ґрунтовний тест на наркотики можуть робити до 2 тижнів. Аналіз на алкоголь дав негативний результат.
  • Другий тур виборів відбудеться 21 квітня, а дебати на "Суспільному" – 19 квітня.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування