"Формула Штайнмаєра": Львів написав Зеленському гнівного листа

Четвер, 10 жовтня 2019, 12:33

Львівська міська рада проголосувала за те, щоб надіслати звернення до президента Володимира Зеленського, Кабінету міністрів та Верховної Ради щодо "формули Штайнмаєра" і її загрози для країни.

Джерело: сайт міськради

Лист дослівно: "Ми, депутати Львівської міської ради, обурені ситуацією щодо реалізації Мінських домовленостей і підписанням так званої "формули Штайнмаєра"…"

Деталі: Депутати пишуть, що львів’яни проти миру у будь-який спосіб. Вони вважають, що вищезгадана формула "поставить знак рівності між героїчними захисниками цілісності держави, що віддали свої життя за Україну, та найманими бойовиками, що вбивали, катували і грабували мирне населення".

 

Дослівно: "Тому вимагаємо, щоб будь-які перемовини щодо досягнення миру проводилися з врахуванням безпекових інтересів нашої Держави і думки захисників нашої Батьківщини. Розуміємо, що домовленості передбачають взаємні поступки, але абсолютно неприйнятними є будь-які компроміси у таких питаннях:

  1. Відведення українських військ з облаштованих укріплень, відступ назад.
  2. Проведення виборів на території ОРДЛО за відсутності контролю над цими територіями владою України.
  3. Надання будь-якої форми особливого статусу цієї території, що буде суперечити чинній Конституції України та принципу територіальної цілісності та унітарності держави".

Українська правда


powered by lun.ua