Зеленський представив нового керівника Одещини

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 14:13

Президент Володимир Зеленський представив нового очільника Одеської обласної адміністрації Максима Куцого.

Джерело: промова Зеленського на урочистих заходах з нагоди Дня захисника України в Одесі.

Пряма мова президента: "Хочу представити і надати слово новому очільнику Одеської ОДА. Максим Васильович Куций. Вітаю!" 

Пряма мова Куцого: "Дуже хвилююча мить для мене. Хотів би привітати з наступаючим святом усіх захисників України. Пане президенте, хочу подякувати вам за кредит довіри. Хочу подякувати своїй дружині і синові за те, що вони вірять у мене і надихають на такі рішучі кроки. Хочу, щоб мій син і всі новонароджені діти через деякий час жили у квітучій і заможній Україні".

Деталі: Куций пообіцяв зробити усе можливе, щоб Одещина стала "перлиною біля моря".

Він також запевнив, що двері його кабінету будуть завжди відкриті, і закликав усіх приходити до нього, щоб вирішувати проблеми регіону і робити країну кращою разом.    

Куцому 36 років. Вищу освіту він здобув у Національній академії внутрішніх справ України. Підприємець, працював у банківському секторі, наразі – власник і директор інвестиційної компанії. 

Згідно з декларацією, Куций володіє половиною квартири (61,8 кв.м) у Києві та земельною ділянкою у 1200 кв.м у Старих Петрівцях під Києвом, його дружина – третиною квартири (70,5 кв.м) у Києві.

Новий керівник Одещини також задекларував 3 наручні годинники (Parmigiani Fleurier і 2 Rolex - вартістю 179,9 тисячі гривень та 210,5 тисячі гривень відповідно).

Також у власності Куцого два авто: Audi A4 Sline, 2011 року випуску та Volkswagen Passat RLine, 2017 року випуску.  

Він задекларував корпоративні права на  ТОВ "Сервіс та Менеджмент" (50%), ТОВ "Медійний Партнер" (100%) ТОВ "Цифрове Партнерство" (90%) та ТОВ "Сіті Корпус" (0,001%).

Також Куций кінцевий бенефіціар ТОВ "Сервіс та Менеджмент", ТОВ "Медійний Партнер" та ТОВ "Цифрове Партнерство".

За 2018 рік Куций заробив понад 3,7 мільйона гривень. З них зарплата 38,4 тисячі гривень, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 1,99 мільйона гривень, дивіденди 1,66 мільйона гривень та проценти – майже 47 тисяч гривень.

Його дружина заробила – понад 826 тисяч гривень (171,8 тисячі гривень зарплати, 475,2 тисячі гривень – дохід від відчуження майна та майже 180 тисяч гривень – подарунок у негрошовій формі).

Куций тримає у готівці 180 тисяч доларів, у банку 2300 євро, понад 246 тисяч гривень. Також має 290 біткоінів вартістю 1 мільйон 121 тисячу доларів, 11071 одиниць криптовалюти ефір вартістю 1,55 мільйона доларів.

Дружина нового очільника Одещини тримає у готівці 55 тисяч доларів.

Що було раніше: 9 жовтня Кабінет міністрів погодив кандидатуру Максима Куцого на посаду голови Одеської державної адміністрації.

Читайте також: Торговець із Придністров'я, прихильник возз'єднання "братських народів", одногрупник Разумкова та інші ставленики Зеленського. Досьє

Передісторія:

  • 13 липня під час візиту в Одесу Зеленський передумав призначати Андрія Андрейчикова очільником ОДА. За його словами, він особисто знає Андрейчикова, але "є багато людей, які маніпулюють у засобах масової інформації".
  • Згодом на сайті президента повідомили про "відкритий конкурс" на посаду голови Одеської ОДА.  Ще пізніше Зеленський запропонував одеситам 5 кандидатур на посаду очільника Одеської ОДА, серед яких був і Куций.

Ірина Балачук, УП
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.