За місяць тих, хто думає, що Україна рухається у вірному напрямку, значно поменшало

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 15:24

Кількість українців, які вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, за минулий місяць зменшилась на 10%

Джерело: дослідження Центру Разумкова

Деталі: За даними опитування, проведеного на початку жовтня, 45% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі (у вересні 2019 р. так вважали 57%), 29% українців думають, що події розвиваються в неправильному напрямі (у вересні таких було 17%).

 

При цьому, 34% респондентів дотримуються думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років (у вересні таких було 41%), а 43,5%  громадян вважають, що Україна здатна їх подолати у більш віддаленій перспективі (у вересні так думало 40%).

 

10% опитаних не вірять, що країна здатна їх подолати (у вересні так вважали 6%).

Дослідження проведене з 4 по 9 жовтня 2019 року. Було опитано 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо:

  • 10 жовтня президент Володимир Зеленський провів зустріч із журналістами на фудмаркеті у Києві.

  • Директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна заявила, що прес-марафон президента України Володимира Зеленського підвищить рейтинг довіри до нього.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування