Вакарчук: Готуємося, що місцеві вибори можуть бути будь-коли

Четвер, 17 жовтня 2019, 10:16

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук заявляє, що його політсила готується до місцевих виборів, які можуть відбутися будь-коли.

Джерело: інтерв’ю Вакарчука УП.  

Пряма мова: "Ми готуємося до того, що вибори можуть бути будь-коли. Зараз найбільша наша задача – це місцеві осередки. В половині областей ми цю задачу вже виконали, в інших ми ще працюємо над цим". 

"Це відповідальна справа, тому що для нас кадрове питання є стратегічне. Ми б не хотіли зараз швиденько розгортатися, щоб потім так само хаотично, виправдовуючись, згортатися у зв'язку з тим, що ті чи інші люди кидають тінь на партію". 

Деталі: За словами Вакарчука, у "Голосі" проти лідерського типу партії – хочуть, щоб це була "не висока башта, а широка площа, щоб це була більше мережа горизонтальних зв'язків між людьми, об'єднаних цінностями й ініціативами".

Наразі пошуком і відбором кандидатів на тих чи інших голів обласних осередків займається політрада. Зокрема, членом політради є Сергій Притула. Передбачається, що далі обласні осередки і голови матимуть право самі формувати свої команди. 

А центральний офіс "Голосу" у Києві фактично "пропускатиме через певний фільтр людей", які представлятимуть партію на тих чи інших виборах. 

Наразі засідання політради проходять щотижня, на них обговорюють різні політичні та регіональні питання, запуск просвітницьких проектів тощо.

Читайте також: "Заміна мерів і "формула Штайнмайєра". Як Зеленський готує місцеві вибори".

Передісторія: 

  • 11 жовтня Центральна виборча комісія призначила на 22 грудня перші місцеві вибори у 86 об'єднаних територіальних громадах.
  • У вересні у "Слузі народу" допускали можливість проведення дострокових місцевих виборів у "проблемних" містах. 
  • Чергові місцеві вибори по всій території України мають відбутися у жовтні 2020 року, однак влада розглядає можливість провести їх раніше, наприклад, навесні чи влітку. 

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.