Баканов про "вибитий зуб": За почуттям гумору Богдана не слідкую

19692 перегляди
Середа, 13 листопада 2019, 17:04
Андрій Калістратенко, УП

Голова Служби безпеки Іван Баканов запевняє, що підтримує з керівником Офісу президента Андрієм Богданом суто робочі стосунки.

Джерело: інтерв’ю Баканова "Главкому"

Пряма мова: "У мене з Богданом немає ніяких стосунків, окрім робочих. Я прийшов працювати на державу, а не вибудовувати стосунки з Богданом. Чим менше в тебе дружніх стосунків, у тому числі на новому робочому місці, тим менше кінджалів буде з часом в спині".

Деталі: Стосовно чуток та міфів, якими обростають стосунки з головою Офісу президента, Баканов зазначив, що не знає джерела їх походження. Історію про "вибитий зуб" почув від дружини. На ремарку журналіста, що Богдан інколи у соцмережі сам підігріває інтерес до цих фейків, голова СБУ зазначив, що за гумором керівника ОПУ не слідкує: у політиці Баканов симпатизує почуттю гумору президента США Дональда Трампа.

Пряма мова: Ви знаєте, я зараз не встигаю слідкувати за такими новинами. Першою  мені інформацію про це мені скинула дружина, другою чи третьою людиною був безпосередньо сам Богдан. Звісно, у нас не було ніякої бійки. Навіть з точки зору фізики: це ж якої сили має бути удар, щоб вибити зуба!"

Додатково: На ремарку, що Богдан намагається нав’язати певних людей для призначення СБУ Баканов зазначив: "Мені важко щось нав’язати, а нав’язати президенту – неможливо".

Чому це важливо: На початку липня співрозмовники "Української правди" в оточенні Зеленського розповіли про назріваючий конфлікт між Богданом та Бакановим на ґрунті кадрових призначень. Баканов – друг дитинства Зеленського, вони навчалися в одному класі. До того, як очолити одне із найважливіших силових відомств, він працював юристом студії "Квартал 95".

Знати більше: "Держава у смартфоні Андрія Богдана"powered by lun.ua