Прокурор Кулик побудував 14-й поверх елітного ЖК в центрі Києва – ЗМІ

Понеділок, 4 листопада 2019, 20:47
Прокурор Кулик побудував 14-й поверх елітного ЖК в центрі Києва – ЗМІ

Прокурор Костянтин Кулик незаконно побудував додатковий поверх на кількасот квадратних метрів в елітному житловому комплексі Diplomat Hall у Києві. Будівництво відбувалося під під час розслідування його незаконного збагачення.

Джерело: розслідування журналістів програми "Наші Гроші" на Bihus info

Деталі: У житловому комплексі Diplomat Hall на Жилянській 59 родина Кулика має дві квартири загальною площею понад 400 кв.м.

Одна квартира в цій будівлі коштує в середньому 300 тисяч доларів.

Крім того, у родини Кулика в "Дипломат Холі" два гаражі і одне приміщення на даху (88 кв.м).

Одна з квартир записана на співмешканку Кулика Ірину Німець.

Журналісти стверджують, що фахівці Київської райдержадміністрації, які приїжджали з перевіркою, у своєму звіті написали, що будівництва додаткого, 14-го, поверху не побачили.

Крім того, будівництво "поверху Кулика" не погоджували ані Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва, ані Державна архітектурно-будівельна інспекція.

В Єдиному реєстрі документів відсутня інформація щодо видачі документів, що дають право на будівництво об’єкту по вулиці Жилянська 59, приміщення 1420.

Також, з розслідування випливає, що 14-й поверх для Кулика будувався під час розслідування незаконного збагачення прокурора.

Що було раніше: 23 жовтня прокурори почали проходити атестацію в рамках реформи.

Кулик на переатестацію не з’явився, але наказу про його звільнення немає.

18 жовтня The New York Times присвятили цілий матеріал Кулику. У ньому йшлося про те, що прокурор склав англомовне досьє на 7 сторінок про корупцію Хантера Байдена – сина колишнього віце-президента США і конкурента Дональда Трампа на виборах 2020 року.

Передісторія:

  • У 2016 році Кулику пред’явили обвинувачення у незаконному збагаченні на суму 2,8 млн грн. Зокрема, на матір прокурора і матір його дітей Ірину Німець оформлено низку об’єктів нерухомості в центрі Києва.
  • Після декриміналізації статті про незаконне збагачення суд продовжив судити Кулика по недіючій статті, бо не знайшов можливості закрити справу на стадії судового розгляду.

Читайте також: Кулик vs оточення Порошенка. Хто і що стоїть за підозрами Гонтаревій, Ложкіну та Філатову

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: