Підозрювані у вбивстві Шеремета шукали нову "сакральну жертву" – слідство

Четвер, 12 грудня 2019, 20:20

За версією слідчих, одним із сценаріїв дестабілізації в країні підозрювані в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета розглядали викрадення дітей відомої волонтерки Марусі Звіробій з метою зробити з неї "сакральну жертву".

Джерело: заступник голови Національної поліції - начальник кримінальної поліції Євген Коваль на спецбрифінгу МВС

Пряма мова: "Одна з нещодавніх розмов Кузьменко (підозрювана в закладенні вибухівки волонтер-медик Юлія Кузьменко -ред.) свідчить про обговорення і схвалення певного сценарію з дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні шляхом обрання "сакральної жертви" з кола відомих і популярних у суспільстві осіб, а саме жінок цього разу. Обговорює вчинення певних протиправних дій, які мають сколихнути суспільство".

Деталі: На відеоматеріалах, представлених поліцією на брифінгу, наводиться аудіозапис телефонної розмови, в якому певна "громадянка Т. псевдо "Вася"" пропонує підозрюваній Кузьменко скористатися тим, що ім'я Звіробій на слуху після погроз на адресу президента Зеленського і зробити з неї "українську Жанну д'Арк "і як варіант сценарію - викрасти її дітей.

"Громадянка Т" говорить про схильність українців до жертовності і каже, що "жертвою" повинна стати "баба" і бажано "баба-мати", щоб це сколихнуло суспільство.

 
 

Сама Звіробій у коментарі 5 каналу заявила, що не довіряє результатам слідства щодо вбивства Шеремета.

Пряма мова: "Коли дівчата моїх дітей обговорювали… Ну хорошо придумали. Блін, це ж можна п*здюлей одгрібти. Я ж можу дізнатися, міліціонери в нас ж теж свої люди. А може й підробили, я ж не знаю. Нехай розбираються адвокати, поліція. Я зі своїми буду розбиратися, дівчата – зі своїми. Але навіть, якщо цю "Лісу" посадять, я до неї на суд теж прийду її витягувати. Що зробиш? Єдність – вона така".

Знати більше: Буча та Пума. Як арешт добровольців може бути пов'язаний зі справою Шеремета

3 роки без відповіді. Що відбувається у розслідуванні вбивства Павла Шеремета

Що відомо про людей, яких підозрюють у причетності до вбивства Шеремета

Валентина Романенко, УП
powered by lun.ua