Опубліковано повний текст підозри Кузьменко

П'ятниця, 13 грудня 2019, 12:02
hromadske

Волонтерку Юлію Кузьменко підозрюють в умисному вбивстві журналіста Павла Шеремета у складі організованої групи.

Джерело: адвокат Влад Добош

Текст підозри: "Кузьменко Юлія Леонідівна, 05.11.1979 року народження, підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28, п.п. 5, 12 ч. 2 ст. 115 КК України, а саме у вбивстві, тобто умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, вчиненому способом, небезпечним для життя багатьох осіб, у складі організованої групи".

Коментар адвоката: "Щодо походки і якихось фізичних ознак, що все вже підтверджено висновками експертів. Та де ж посилання тоді в підозрі на ті висновки та інші докази? Власне тому і викладаю повний текст підозри…

Щоб була підозра обгрунтована, кожен викладений в ній факт має підтверджуватися якимсь, хоч більш менш, належним доказом причетності особи до злочину!

Щодо нажитого майна, я був адвокатом Юлі в розподілі майна подружжя при розлученні...Нажите воно задовго до волонтерства і війни".

Деталі: 13 грудня Печерський суд обиратиме для Кузьменко запобіжний захід. Прокурор клопотатиме про арешт без альтернативи застави.

Передісторія:

  • 12 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про затримання фігурантів справи про вбивство Шеремета. Серед затриманих – колишній АТОвець Андрій Антоненко, волонтерка і дитячий хірург в "Охматдиті" Юлія Кузьменко.
  • За версією правоохоронців, на основі проведених експертиз, Кузьменко закладала вибухівку під авто Шеремета.

Знати більше: Що відомо про людей, яких підозрюють у причетності до вбивства Шеремета

Українська правда


powered by lun.ua