Звільнених із полону військових оглянуть лікарі – Міноборони

Понеділок, 30 грудня 2019, 08:40

Звільнені з полону військовослужбовці Збройних Сил України пройдуть медичне обстеження.

Джерело: Міноборони

Деталі: Після зустрічі у міжнародному аеропорту "Бориспіль" звільнені з полону дванадцять українських військовослужбовців були доправлені до Головного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий госпіталь" у Києві.

Як планується, всіх звільнених із полону бійців оглянуть військові лікарі та фахівці медичної служби. У разі необхідності військовослужбовцям буде надано кваліфіковану медичну допомогу. Зокрема, буде проведено поглиблене медичне обстеження, до якого залучатимуться кращі фахівці медичної служби Збройних Сил України та військові психологи.

Як повідомив начальник Військового госпіталю генерал-майор медичної служби Анатолій Казьмирчук, попередньо усі військовослужбовці перебувають у задовільному стані.

Міністерство оборони також звернулось до представників громадськості та засобів масової інформації з проханням поставитися з розумінням до необхідності надання первинної допомоги та реабілітації звільнених з полону військовослужбовців, та попередило, що наразі доступ до них надано лише родичам та медичному персоналу.

Що передувало: 29 грудня на КПВВ "Майорське" відбувся обмін утримуваними особами між офіційним Києвом та ОРДЛО. Бойовики повернули 76 осіб. Україна видала 127 утримуваних осіб, при цьому готова була видати 141 особу, але 14 осіб відмовилися повертатися на територію ОРДЛО. За даними ексомбудсмена Лутковської, у полоні бойовиків на Донбасі залишаються близько 300 українців.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!