Порошенко назвав Трубу злочинцем

Вівторок, 31 грудня 2019, 20:32
Порошенко назвав Трубу злочинцем

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко вважає, що ексдиректор Державного бюро розслідувань Роман Труба буде притягнутий до відповідальності "за злочини, які він вчинив під час перебування ня посаді, і за переслідування майданівців у лютому 2014 року".

Джерело: пресслужба "Євросолідарності".

Пряма мова: "Повністю дискредитоване Державне бюро розслідувань злочинця Труби. Злочинця – тому що те, що він зробив і що з’явилось на записах, чітко доводить склад злочину. Він отримував незаконні вказівки від керівництва країни, Офісу президента і реалізовував їх, даючи незаконні вказівки слідчим.

В тому числі і по підписанню Мінських угод. В тому числі і по Керченській протоці і по діям військових моряків. І тому числі і по націоналізації Приватбанку і багатьом-багатьом іншим питанням, які мають державну вагу.

Я твердо переконаний, що пана Трубу буде притягнуто до кримінальної відповідальності за ці злочини, які він скоїв, перебуваючи на цій посаді. І не виключено, що і за злочини проти майданівців, які він скоїв у 14-му році, які зараз відкрилися".

Нагадаємо: Романа Трубу призначив на посаду Петро Порошенко. Його звільнив Володимир Зеленський після ухвалення парламентом закону про реформу ДБР.

Знати більше: Трубу зірвало. Як і за що Зеленський і Рада розігнали керівництво ДБР

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...