Поліція з'ясовує обставини конфлікту хасидів та місцевих в Умані

Неділя, 12 січня 2020, 16:03
Поліція з'ясовує обставини конфлікту хасидів та місцевих в Умані

Працівники різних служб з'ясовують обставини конфліктної ситуації за участю хасидів та місцевих жителів в Умані.

Джерело: сайт Нацполіції

Деталі: Зазначається, що за наказом глави Нацполіції Ігоря Клименка працівники різних служб вирушили на Черкащину, аби з‘ясувати обставини конфліктної ситуації.

Вони разом із керівництвом обласної поліції перебувають в Умані. Серед завдань, які поставив голова Нацполіції представникам групи, - встановлення причин та обставин конфлікту між місцевими жителями і хасидами та надання правової оцінки діям місцевих правоохоронців.

Дослівно поліція: "На цей час встановлено, що інформація в мережі Інтернет про те, що в лікарню з тілесними ушкодженнями звернулися четверо хасидів, не відповідає дійсності.

Представникам Нацполіції такі дані у лікарні не підтвердили. Також із заявами про вчинення правопорушень у зв’язку з конфліктом між місцевими жителями та хасидами ніхто не звертався".

Що передувало: У неділю ряд ЗМІ з посиланням на Yeshiva World News повідомили, що в п'ятницю в Умані близько 30 чоловік з ножами і палицями напали на євреїв, які перебували біля могили рабина Нахмана.

Правоохоронці, які прибули на місце події, нібито не намагалися допомогти, а тільки спостерігали. Як писали ЗМІ, в результаті інциденту чотирьох постраждалих євреїв доставили до найближчої лікарні.

Видання також опублікувало фото нібито з місця події.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування