Баканов і Данілов запевнили, що Україна розслідуватиме збиття літака МАУ

Неділя, 19 січня 2020, 14:59
Фото СБУ

Голова СБУ Іван Баканов заявляє, що для Служби безпеки пріоритетом є розслідування та встановлення причинно-наслідкового ланцюгу подій катастрофи літака МАУ в Ірані.

Джерело: сайт СБУ, секретар РНБО Олексій Данілов у Facebook

Пряма мова Баканова: "Жахлива трагедія в Ірані забрала життя одинадцяти наших співвітчизників. І суспільство вимагає відповідей щодо дійсних причин цього горя та притягнення усіх винних до відповідальності. Для СБУ розслідування та встановлення причинно-наслідкового ланцюгу подій цієї катастрофи є пріоритетом".

Пряма мова Данілова: "Глибокі співчуття рідним та вічна пам'ять загиблим. А наша робота не зупиниться до повного з'ясування обставин трагедії і покарання винних".

Передісторія:

  • 8 січня в Ірані розбився літак рейсу PS 752 "Тегеран - Київ" авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), внаслідок катастрофи загинули 176 осіб.
  • На борту літака перебували громадяни 7 країн: Ірану; Канади; Швеції; Афганістану; Німеччини, Великої Британії та України (2 пасажирів і 9 членів екіпажу).
  • 11 січня Іран офіційно визнав, що помилково збив літак МАУ, відповідальність за це взяв на себе Корпус вартових ісламської революції – військова гілка виконавчої влади Ірану. 
  • Служба безпеки України розслідує катастрофу лайнера за трьома статтями Кримінального кодексу: ч.3 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту), ч.2 ст. 115 (умисне вбивство), ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна).
  • 19 січня літак із тілами 11 загиблих внаслідок авіакатастрофи літака в Ірані українців прилетів до Києва. 

Українська правда


powered by lun.ua