Зеленський у кіпі попросив миру біля стіни плачу в Єрусалимі

28665 переглядів
Четвер, 23 січня 2020, 14:39
Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський у кіпі помолився за мир в Україні біля Стіни плачу в Єрусалимі

Джерело: telegram-канал Офісу президента

Пряма мова Зеленського: "Мир – це головне, що потрібно Україні. Важливо, щоб молитва за мир звучала в таких святих місцях".

Деталі: Молитву прочитали головний рабин Києва і України Всеукраїнського конгресу іудейських релігійних громад Моше Реувен Асман, рав Шалом Аруш і головний рабин Стіни плачу Шмуель Рабинович.

Що передувало: Раніше Зеленський розказав про своє єврейське  походження і про свою віру в бога. 23-24 січня Зеленський відвідує Ізраїль із робочим візитом – "з метою участі у пам’ятних заходах у межах Світового форуму Голокосту, присвяченого 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц".

Програмою візиту також передбачені переговори з керівництвом держави Ізраїль та зустріч з представниками ізраїльських ділових кіл.

22 cічня російські ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що в Ізраїлі можлива зустріч Зеленського з президентом РФ Володимиром Путіним.

Коментуючи це повідомлення, Зеленський заявив, що не виключає зустрічі з Путіним в Ізраїлі і, якщо вона відбудеться, то говоритиме про обмін полоненими.

У коментарі для ЗМІ в Єрусалимі Зеленський заявив, що Україна веде переговори і готує два списки на звільнення українців, утримуваних в Росії та на тимчасово окупованій території.powered by lun.ua