У Путіна не помітили Зеленського в Ізраїлі

118346 переглядів
Четвер, 23 січня 2020, 19:33
Президент України Володимир Зеленський відвідав Стіну плачу
Фото: ОП

Речник російського президента Дмитро Пєсков сказав, що президент України Володимир Зеленський скасував візит на Всесвітній форум пам’яті Голокосту, на якому був присутній президент РФ Володимир Путін.

Джерело: Дмитро Пєсков у коментарі ТАСС

Деталі: У відповідь на запитання, чи відбулася хоча б коротка зустріч лідерів двох країн в Єрусалимі, Пєсков відповів: "Ні, не було. Зеленський, на жаль, скасував свій приїзд на форум пам'яті жертв Холокосту".

Передісторія:

  • Помічник президента Росії Юрій Ушаков 22 cічня заявив, що Зеленський просив про зустріч із Путіним у Ізраїлі – але з урахуванням графіка візиту тривалі двосторонні зустрічі неможливі.
  • Зеленський не виключав зустрічі з Путіним в Ізраїлі для обговорення обміну полоненими.
  • Вранці 23 січня він прилетів до Ізраїлю. Основним пунктом візиту була участь у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц. Крім того, планувалися зустрічі з керівництвом Ізраїлю та представниками ізраїльських ділових кіл.
  • Однак українська делегація на чолі з Зеленським передала свої місця на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту тим, хто пережив цю трагедію і не може потрапити на форум, але всі інші ізраїльські заходи за участю президента України відбудуться.
  • Ізраїльський меморіальний центр Яд Вашем спантеличила заява Зеленського.powered by lun.ua