Підозрюваним у розкраданнях на київському парку світить до 12 років

Субота, 25 січня 2020, 16:46

Київською місцевою прокуратурою № 2 скеровано до суду обвинувальний акт відносно трьох осіб, причетних до розкрадання грошових коштів, виділених на реконструкцію парку "Партизанська Слава" у Дарницькому районі столиці.

Джерело: прокуратура Києва

Дослівно: "Під час досудового розслідування встановлено, що директор підрядної організації, за пособництва ще однієї особи, вніс до офіційних документів неправдиву інформацію щодо обсягів виконаних робіт з реконструкції парку.

У свою чергу заступник генерального директора КО "Київзеленбуд", не перевіривши реальний обсяг виконаних робіт, погодив зазначені документи.

Надалі на підставі погоджених актів виконаних робіт КО "Київзеленбуд" перерахував підрядній організації 14 млн грн., чим завдав матеріальної шкоди комунальному підприємству на зазначену суму".

Деталі: За результатами досудового розслідування дії ексдиректора підрядної організації та пособника кваліфіковано за ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України та за ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України відповідно.

За вчинене зловмисникам загрожує покарання у виді позбавлення волі до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Дії заступника гендиректора КО "Київзеленбуд" кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість). Санкція передбачає покарання у виді позбавлення волі до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Передісторія:

  • 26 червня 2019 року мер Києва Віталій Кличко попросив написати заяву про звільнення директора "Київзеленбуду" Наталю Білоусову.
  • Претензії до "Київзеленбуду" стосувалися порушень у будівництві та оновленні парків "Наталка", "Сирецький", "Перемога", парк Партизанської Слави.
  • У вересні СБУ повідомила, що заступник генерального директора комунального об’єднання "Київзеленбуд" привласнив державні кошти, призначені для благоустрою парку "Партизанська Слава" у Дарницькому районі Києва.

Українська правда