У МВС заявили про "блискавичну" реакцію на зґвалтування поліцейськими у Кагарлику

Вівторок, 26 травня 2020, 08:47
У МВС заявили про блискавичну реакцію на зґвалтування поліцейськими у Кагарлику

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко запевняє, що Микола Кузів та Сергій Сулима понесуть справедливе покарання за те, що побили та зґвалтували затриману жінку в Кагарлику.

Джерело: пост Геращенка у Facebook

Пряма мова: "Ось так буде з кожним, хто, надівши погони і отримавши владу, порушить закон і вчинить злочин. На фото – колишні співробітники поліції, обґрунтовано підозрювані в зґвалтуванні, тортурах і побитті, – Микола Кузів та Сергій Сулима у слідчому ізоляторі.

 

Попереду їх чекає суд і справедливе покарання у вигляді позбавлення волі на тривалий термін".

Деталі: Геращенко заявив, що "реакція поліції на повідомлення про насильство і тортури в Кагарлицькому відділенні поліції була блискавичною".

Так, повідомлення з лікарні про насильство і тортури щодо потерпілої надійшло в Обухівський відділ поліції в неділю о 18:47.

О 19:15 правоохоронці встановили особи підозрюваних у злочині співробітників поліції.

О 19:40 вони були затримані і на місце злочину були викликані слідчі ДБР.

О 8:00 Начальник Національної поліції Ігор Клименко підписав наказ про розформування Кагарлицького відділу поліції, відсторонення всього його керівництва і відсторонення начальника Обухівського районного відділу поліції.

О 10:23 ранку понеділка прес служба Національної поліції зробила заяву про факт насильства і тортур і про затриманні підозрюваних.

Читайте також: Катування і зґвалтування у поліцейському відділку Кагарлика. Все, що відомо

Передісторія:

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування