ДБР каже, що передало повістку про виклик Порошенка через дружину Марину

Вівторок, 26 травня 2020, 15:04

Співробітники Державного бюро розслідувань приїхали у вівторок до музею Гончара, де нібито вручили повістку про повторний виклик на допит п'ятого президента Петра Порошенка його дружині Марині.

Джерело: "Інтерфакс-Україна" з посиланням на ДБР

Дослівно ДБР: "Дружині Порошенка вручили повістку про повторний виклик на допит, щоб вона передала її чоловікові".

Деталі: Порошенка повторно викликали на допит у справі про переміщення художніх цінностей через кордон. Дати нового виклику нардепа від "Євросолідарності" і п'ятого президента України у ДБР не повідомили.

Водночас, адвокат Порошенка Ігор Головань написав у Facebook, що у ДБР "брехуни", тому що Марина Порошенко повістки про виклик чоловіка не брала.

Дослівно Головань: "Брехуни з ДБР розпускають чутки про вручення повістки дружині Петра Порошенка. Працівники ДБР втекли одразу як тільки їх попросили не помахати посвідченнями, а показати належним чином. Камер було багато, кожен може пересвідчитися. Ніхто нічого нікому не вручав".

Нагадаємо: 22 травня Порошенка викликали на допит до ДБР в якості свідка у справі про незаконне переміщення через кордон 43 картин всесвітньо відомих художників на 11 годину 26 травня.

Проте замість допиту у вівторок, Порошенко відкрив виставку картин, які фігурують у провадженні.

powered by lun.ua