Осередок партії "Слуга народу" на Львівщині очолив чинний губернатор

Вівторок, 16 червня 2020, 15:53

Львівську обласну організацію партії "Слуга народу" очолив голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький.

Джерело: сайт "Слуги народу"

Деталі: Зазначається, що рішення про призначення Козицького керівником Львівської обласної парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Пряма мова Козицького: "Я спілкувався з президентом, з лідерами партії й повністю поділяю їхнє бачення на розвиток країни: здоровий прагматизм, мінімум популізму, закон понад усе. І тому я ухвалив рішення влитися в партію "Слуга народу" й очолити процес її творення на Львівщині, як політик і державний діяч".

Довідково: Максим Козицький - 39-річний львівський бізнесмен, керував енергетичною компанією в галузі зеленої енергетики (вітрові електростанції). Також очолював компанію з будівництва сонячних електростанцій, займався виробництвом електроенергії в Сокальському вітропарку.

Весною 2019 року Козицький отримав премію "Людина року" в номінації "Підприємець року".

У лютому 2020 року президент Володимир Зеленський призначив Козицького на посаду голови Львівської ОДА,

Чому це важливо: У другому турі президентських виборів 21 квітня 2019 року Львівська область стала єдиною областю України, де перемогу отримав суперник Володимира Зеленського - на той момент чинний п’ятий президент України Петро Порошенко - 62,79% проти 34,49% голосів.

На позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня Львівщина була одним із трьох регіонів, де партія "Слуга народів" не перемогла, пропустивши на першу місце партію "Голос" (плюс Донецька область та Луганська області, де перемогу святкувала ОПЗЖ).

Українська правда


powered by lun.ua