Стефанчук вважає, що слова про "корабельну сосну" допустимі "десь у бані"

Неділя, 28 червня 2020, 20:24
Стефанчук вважає, що слова про корабельну сосну допустимі десь у бані
Радіо Свобода

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає скандальне спілкування в Миколаєві голови партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка та голови однойменної фракції Давида Арахамії недопустимим або допустимим "десь у бані".

Джерело: Стефанчук в інтерв'ю Радіо Свобода

Пряма мова: "Я не схвалюю цього. Я про це говорив і Олександру. Просто сталося так, що набуло оголосу, скажемо так, спілкування між хлопцями, яке не допустиме або допустиме десь у бані, де можна переговорити, поспілкуватися про все. Ну, так сталося.

Але для мене важливо, що Олександр відразу знайшов у собі мужність вийти і відразу вибачитися".

Деталі: На зауваження журналіста, що Корнієнко спочатку заявляв, що запис змонтовано, Стефанчук зазначив, що "не відслідковує дуже детально" цю ситуацію. Однак, за його словами, Корнієнко – "дуже порядна людина".

Пряма мова: "І, знаєте, хто без гріха – хай кине камінь. Але важливо не в тому, що ти не повинен робити помилок, ти повинен робити висновки зі своїх помилок. Я дуже глибоко переконаний, що і Давид, і Олександр зроблять висновки зі своїх помилок".

Передісторія: 

  • 23 червня в інтернеті розповсюдили відеоролик, де глава партії "Слуга народу" та керівник фракції, народні депутати Олександр Корнієнко і Давид Арахамія обговорили свою колегу Ірину Аллахвердієву перед початком прес-конференції в Миколаєві. Корнієнко тоді заявив, що запис змонтовано. 
  • 24 червня Корнієнко вибачився перед Аллахвердієвою та розповів, що обговорював не тільки її, а й Тетяну Домбровську, яку в "Слузі народу" розглядають кандидатом на посаду мера Миколаєва.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування