На додачу до підписів "Голос" кличе на мітинг за відставку Авакова

Четвер, 4 червня 2020, 19:27

Партія "Голос" ініціює у п’ятницю, 5 червня, мітинг під Верховною Радою за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Джерело: Facebook-сторінка партії

Дослівно: "Щоб прибрати Авакова потрібен тиск. На монобільшість. На Зеленського. На Офіс президента. На самого Авакова та його оточення.

Саме тому партія "Голос" ініціювала збір підписів під вимогою відставку Авакова. Всі мають бачити, що парламентарі - за. І не бояться поставити свій особистий підпис.

Саме тому ми збираємо у цю п’ятницю, 5 червня, мітинг під Верховною Радою. О 9:00".

Деталі: У "Голосі" стверджують, що перебування Авакова на посаді для влади має бути більш небезпечним, ніж сам міністр.

Що було раніше: Фракція "Голос" 2 червня розпочала збір підписів нардепів за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Під проєктом постанови за відставку Авакова підписалися близько 50 нардепів від двох фракцій, інші парламентарі ставити підписи не поспішають.

Авакова планують заслухати на годині запитань до уряду 5 травня із доповіддю щодо резонансних кримінальних подій останнього тижня.

Читайте також: Катування і зґвалтування у поліцейському відділку Кагарлика. Все, що відомо

Передісторія:

  • Фракція "Слуга народу" запропонувала заслухати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на годині запитань до уряду 5 травня із доповіддю щодо резонансних кримінальних подій останнього тижня.
  • Заступник голови депутатської фракції "Голос" Ярослав Железняк у своєму виступі підтримав цю ідею та нагадав, що його політсила закликає відправити Авакова у відставку.
  • Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков порадів, що позиції фракцій "Голос" та "Слуга народу" співпали в питанні виклику для доповіді очільника МВС.

Українська правда


powered by lun.ua