У Росії заявили, що не мають агресивних планів щодо України

Четвер, 16 липня 2020, 13:12

Заступник голови МЗС Росії Андрій Руденко заявив, що у Росії немає і не може бути агресивних планів щодо України.

Джерело: російське видання ТАСС

Пряма мова Руденко: "З боку України ми чуємо войовничу риторику, яка явно провокується штучно, з приводу можливих військових планів Росії щодо України. Хочу запевнити, що ніяких таких планів немає і бути не може".

Деталі: Також, за його словами, немає ніяких підстав для зміни Мінських угод.

Руденко заявив, що мінські угоди самі по собі є компромісом між Донбасом і Україною: "Донбас погоджується фактично залишитися частиною України, а в обмін люди самопроголошених республік вимагають миру і певного набору повноважень, який не такий широкий. Тим не менш, навіть такі мінімальні вимоги для України виявляються неприйнятними".

Відповідаючи на питання про необхідність залучення нових гравців до переговорного процесу, Руденко заявив, що переговори по Донбасу йдуть не тільки в рамках "нормандського формату".

Представник РФ дорікнув, що США і деякі країни НАТО "замість конструктивних пропозицій допомагають врегулювати конфлікт шляхом надання військової допомоги".

При цьому Руденко, не згадав про військове і фінансове спонсорування Росією бойовиків.

Він також вважає, що скликати нові зустрічі "нормандського формату" на вищому рівні передчасно.

Нагадаємо: 

  • Окупанти готуються до наймасштабніших військових навчань "Кавказ 2020". До Криму з’їдуться тисячі військових РФ.
  • На думку колишнього командувача силами США в Європі генерала Бена Ходжеса, окупанти можуть спробувати захопити греблю в Херсонській області, яка не пропускає воду у Крим.
  • Командувач об’єднаних сил на Донбасі Сергій Наєв повідомив, що збройні сили працюють над підвищенням бойових можливостей на кримському напрямку.powered by lun.ua