"На день народження чиновнику": Малюська презентував "подарункові сертифікати" в СІЗО  

П'ятниця, 24 липня 2020, 13:39
На день народження чиновнику: Малюська презентував подарункові сертифікати в СІЗО  

Міністр юстиції Денис Малюська презентував послугу придбання подарункових сертифікатів на проживання у камерах з покращеними умовами.

Джерело: Facebook Малюськи

Деталі: Малюська написав пост у жартівливій манері, проте вказав, що послуга абсолютно реальна. Сертифікат можна замовити за посиланням https://online.minjust.gov.ua/kvsn/. Після цього слід обрати слідчий ізолятор, кількість днів ув’язнення і оплатити послугу, після чого отримати сертифікат. Він діятиме протягом пів року.

Пряма мова Малюськи: "Відсьогодні Мін’юст пропонує нову послугу – ми пропонуємо ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ на користування послугами платних камер у українських слідчих ізоляторах!

Подаруйте знайомому подарунковий сертифікат, і, якщо його візьмуть під варту, він зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання!!

Я не певен чи десь у інших країнах є платні камери у слідчих ізоляторах, а от подарункові сертифікати – точно наш ексклюзив!

Пам’ятайте, сертифікат діє лише протягом 6 місяців після придбання.

Якщо протягом вказаного строку обдаровуваний не буде взятий під варту та не потрапить у СІЗО, кошти зараховуються у якості благодійної допомоги відповідному слідчому ізолятору.

p.s. хоч і пост жартівливий, сама послуга - не жарт".

Передісторія:

  • У квітні стало відомо, що міністерство юстиції в межах реформи вирішило зробити у слідчих ізоляторах платні камери підвищеного комфорту.
  • Згодом повідомлялося, що платні камери у слідчих ізоляторах з’являться спочатку в Київському СІЗО. 

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: