"Миротворці" Путіна вирушили в Нагірний Карабах

Вівторок, 10 листопада 2020, 02:54
Скріншот з відео

Підрозділи російської армії, які увійшли до складу "миротворчої місії РФ у Нагірному Карабасі", відлітають на місце нової дислокації.

Джерело: "Інтерфакс"

Деталі: Основу "російської миротворчої місії" складуть підрозділи 15-ї окремої мотострілецької бригади Центрального військового округу РФ. Колона військових вже рухається до аеродрому "Ульяновськ", де їх чекають літаки Іл-76, які й доставлять солдатів в Нагірний Карабах.

Пізніше Міноборони РФ повідомило, що штаб російської операції буде базуватися в Степанакерті, Нагірний Карабах

Деталі: "Миротворчий контингент Росії" розгортається в кількості 1960 військовослужбовців зі стрілецькою зброєю, 90 бронетранспортерів, 380 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.

Дослівно: "Термін перебування миротворчого контингенту Російської Федерації - 5 років з автоматичним продовженням на чергові 5-річні періоди, якщо жодна із Сторін не заявить за 6 місяців до закінчення терміну про свій намір припинити застосування даного положення".

Що передувало: Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян повідомив, що підписав з президентами Росії і Азербайджану документ про припинення війни в Нагірному Карабасі з 01:00 10 листопада.

Читайте також: За крок від великої війни: чим особливий новий конфлікт Вірменії та Азербайджану

Знати більше: Карабах, не схожий на Донбас: 8 відповідей на запитання про нову війну на Кавказі