Після арешту Стерненка анонсували майже 10 акцій на його підтримку у різних містах

Вівторок, 23 лютого 2021, 14:25
фото: УП

У 9 містах організували акції на підтримку екслідера Одеського "Правого сектору" Сергія Стерненка, якого засудили до 7 років і 3 місяці ув’язнення з конфіскацією половини майна у справі викрадення і катування людини.

Джерело: Telegram Стерненка

Деталі: Зокрема, акції анонсували у столиці України Києві (на 20:00). Зібрання заплановане біля Офісу президента Володимира Зеленського на вулиці Банковій.

Також повідомляється, що вийдуть підтримати Стерненка у столиці Польщі Варшаві (Aleja J. Ch. Szucha 7)

Крім того, акцій заплановані ще у 7 українських містах. Зокрема, у Харкові, Львові, Луцьку, Дніпрі, Полтаві, Рівному та Івано-Франківську.

Читайте також: Майдан, наркотики, Аваков та інші війни Сергія Стерненка

Нагадаємо: 

  • 23 лютого суд у справі викрадення і катування людини призначив екслідеру одеського "Правого сектору" Сергію Стерненку та його соратнику Руслану Демчуку по 7 років і 3 місяці ув’язнення з конфіскацією половини майна.
  • Потерпілий у справі Сергій Щербич був обраний у 2015 році депутатом Комінтернівської районної ради Одещини. Він заявляє, що його викрали, били, катували і вимагали відмовитися від депутатського мандату.
  • Стерненка, крім нападу, визнали винним у незаконному зберігання зброї – травматичного пістолету. Він говорив, що випадково знайшов пістолет біля дому.
  • Після оголошення вироку Стерненку біля Приморського суду в Одесі сталися сутички з правоохоронцями – люди намагалися заблокувати автомобілі поліції, щоб засудженого не вивезли до СІЗО.

Українська правда