У Харківській міськраді побили депутатів Шарія

Середа, 24 лютого 2021, 16:02

На сесії Харківської міськради 24 лютого двічі побилися місцеві депутати, спочатку сутичка сталася, коли депутат ОПЗЖ Андрій Лесик назвав революцію "державним переворотом", а потім, коли представники партії Шарія намагалися розгорнути банер із написом "Ні політичним репресіям".

Джерело: місцеве видання Status quo

Деталі: Відзначається, що в кінці сесії секретар міськради Ігор Терехов надав слово представникам партії Шарія, які записалися на виступ.

Ті почали розгортати перед трибуною банер "Ні політичним репресіям". Після цього до них підбігли близько 10 осіб і почали їх відтісняти. Почалася бійка.

Повідомляється, що серед тих, хто брав участь у сутичці, були не тільки депутати міськради. Наприклад, біля трибуни помітили лідер харківського "Нацкорпусу" Костянтин Немічева.

Терехов закликав поліцію втрутитися, учасників конфлікту змусили розійтися.

Передісторія: 

  • Депутат Харківської міськради від проросійської партії "ОПЗЖ" Андрій Лесик на засіданні 24 лютого заявив про "збройний держпереворот" у 2014 році, у результаті чого його вигнали з трибуни.
  • Також на засіданні Харківська міськрада втретє підтримала рішення про перейменування проспекту Петра Григоренка та присвоєння йому імені радянського маршала Георгія Жукова.
  • 24 лютого Харківська міськрада прийняла рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Геннадія Кернеса.