Шарія оголосили в розшук
25 лютого 2021, 12:46

25 лютого підозрюваний у держзраді Анатолій Шарій не з‘явився в СБУ для участі у допиті у якості підозрюваного його оголошено у державний розшук.
Джерело: коментар прсслужби СБУ, наданий "Українській правді"
Деталі: Слідчі СБУ ознайомили адвоката Анатолія Шарія Валентина Рибіна з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення про підозру його підзахисному.
Реклама:
Рибіну також вручено клопотання щодо обрання запобіжного заходу Шарію, яке далі буде скеровано до суду.
Про подальший перебіг даної справи Служба безпеки повідомлятиме окремо.
Що передувало: Підозрюваний у державній зраді блогер Анатолій Шарій не з'явився на допит у Службу безпеки України 22 лютого, у спецслужбі розцінили це як переховування від слідства.
Передісторія:
- 16 лютого блогеру, який проживає в Іспанії, Анатолію Шарію було повідомлено про підозру за статтею про державну зраду і порушення рівноправності громадян.
- На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур. Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах Шарія наявні факти його підривної діяльності проти України.
- Шарій на своїй сторінці у Facebook написав, що тепер йому не треба зайвий раз доводити в ЄС, що всі справи на нього в Україні - "чиста політика". Він заявив, що підозра йому не вручена і повісткапро виклик на допит також.
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування