У Вінниці в більшості ковідних лікарень зайнято 95% ліжок

Понеділок, 15 березня 2021, 17:08
У Вінниці в більшості ковідних лікарень зайнято 95% ліжок

У трьох з 5 лікарень, де лікуються хворі на коронавірус у Вінниці, відсоток завантаженості ліжок складає 95.

Джерело: пресслужба Вінницької міськради

Деталі: Йдеться про МКЛ №1, МКЛ №3 та про 1-й пологовий будинок, де місця для хворих на коронавірус зайняті на 95%.

Повідомляється, що в цілому завантаженість ліжкового фонду міських лікарень, де надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірус, наразі складає 85%.

Крім того, у місті задіяно 615 з 766 кисневих точок (або 80%). 

Загалом у Вінниці хворіє 7013 містян. З яких 533 людини (або 7,6 %) отримують стаціонарну медичну допомогу, а решта, - 6480 осіб, - лікуються вдома. 

За словами місцевого директора департаменту охорони здоров’я Олександра Шиша щодня у Вінниці відбувається забір 800-900 зразків біоматеріалу для проведення тестів на коронавірус.

Серед важких хворих у місті переважають пацієнти віком 50-69 років і вище, щодо летальних випадків – це переважно особи віком 65+, які мають складні супутні захворювання (ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, ожиріння 3-го ступеню та цукровий діабет).

Загалом по місту показник летальності від коронавірусу зараз складає 1,7% (в Україні – 1,9%).

Водночас у Вінницькій області фіксують перевищення рівня госпіталізації на 100 тисяч населення – 121-123% при нормативі не більше 60%. 

Загалом з початку епідемії у Вінниці підтверджено 21 348 випадків COVID-19, одужали - 13 969 пацієнтів (65,4 %), померли від ускладнень 366 осіб.

Знати більше: Щеплювати проти COVID-19 точно будуть, питання – коли, кого і чим. Усе про вакцинацію в Україні

COVID-19 в Україні та в світі – динаміка пандемії в інфографіці УП

Передісторія:

  • Станом на 14 березня Україна серед країн світу займала 9 місце за кількістю нових інфікувань, серед країн Європи – 5 позицію.
  • Наразі в Україні 4 області перебувають у "червоній" зоні за показниками захворювання на коронавірус. У цих областях не працює залізничний транспорт. На Франківщині розгорнули мобільні госпіталі біля районних лікарень.
  • У владі погіршення ситуації з коронавірусом називають "третьою хвилею" і не виключають нового локдауну. 
  • Влада Вінницької міської тергромади вирішила посилити карантинні обмеження до "червоного" рівня через стрімке поширення інфікувань коронавірусом. Хоча область перебуває у "помаранчевій" зоні поширення коронавірусу.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування