Зеленський шкодує, що засідання РНБО проходять лише раз на тиждень

Субота, 3 квітня 2021, 16:44
Зеленський шкодує, що засідання РНБО проходять лише раз на тиждень

Президент Володимир Зеленський висловив жаль з приводу того, що засідання Ради нацбезпеки і оборони України проходять лише по п'ятницях.

Джерело: повідомлення глави держави у Instagram

Пряма мова: "Після кожного п’ятничного засідання РНБО я шкодую тільки про одне – що в нас не сім п’ятниць на тиждень".

Деталі: У суботу понад 100 працівників Держмитслужби, серед яких 17 – керівники митниць та митних постів, були відсторонені від виконання своїх посадових обов’язків після п'ятничного засідання РНБО на підставі листа Управління внутрішньої безпеки Державної митної служби України.

Передісторія:

  • 2 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ввели санкції проти топ-десятки української контрабанди. На цьому ж засіданні розглядалося питання про вакцинацію проти Covid-19.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов раніше наголошував, що засідання РНБО збиратимуть раз або два рази на місяць, коли буде потреба обговорити нагальні питання. За його словами, у плановому режимі, п’ятниця – день Ради нацбезпеки і оборони.
  • На засіданні 19 березня РНБО запровадила максимальний обсяг санкцій проти низки колишніх українських політиків і силовиків, які в переважній своїй більшості тепер мають громадянство Росії.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...