Ще дві області стануть із червоних жовтими – Ляшко

П'ятниця, 30 квітня 2021, 10:10

Міністерство охорони здоров'я збирається перевести Київську й Миколаївську області з червоної зони епідемічної небезпеки в жовту з 1 травня.

Джерело: головний державний санітарний лікар – заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко на ранковому брифінгу у МОЗ 

Пряма мова: "Сьогодні Міністерство охорони здоров'я готує подання до Державної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій про виведення з червоного рівня епідемічної небезпеки ще двох областей – зокрема, Київська і Миколаївська області можуть бути переведені в жовтий рівень епідемічної небезпеки

Таким чином, із 1 травня в Україні буде 7 областей, в яких встановлений червоний рівень епідемічної небезпеки".

Деталі: Ляшко додав, що на сьогодні в жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок із киснем у лікарнях для хворих на COVID (65%).

Передісторія:

  • Ще 28 квітня Київ і Київська область, а також Житомирська, Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька і Чернігівська області були в червоній зоні епідемічної небезпеки за показниками поширення хвороби COVID-19. 
  • Того ж дня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила Києву вийти з "червоної" зони та послабити карантин із 1 травня.
  • 29 квітня Україна займала 11 місце у світі й 4-те в Європі за добовою кількістю випадків захворювання, а також 7 місце у світі і 2 місце в Європі за кількістю летальних випадків на добу.

    Знати більше: COVID-19 і вакцинація проти коронавірусу – динаміка пандемії в інфографіці УПpowered by lun.ua