Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Через порушення на окрузі, де виграв Вірастюк, почали 17 проваджень

Понеділок, 5 квітня 2021, 11:46
Через порушення на окрузі, де виграв Вірастюк, почали 17 проваджень

На окрузі №87 в Івано-Франківській області, де переміг силач і висуванець "Слуги народу" Василь Вірастюк, поліція розпочала 17 кримінальних проваджень.

Джерело: пресслужба Нацполіції

Дослівно: "12 із них - пов’язані із порушенням виборчого законодавства, ще 5 - стосуються виборчого процесу. Загалом правоохоронці отримали 113 повідомлень про ймовірні порушення".

Деталі: Зокрема, кримінальні провадження розпочаті:

  • 1 - за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права…, роботі виборчої комісії…, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 157 ККУ);
  • 5 – за фактами підкупу виборців (ч. 4 ст. 160 ККУ);
  • 1 – за фактом використання підроблених документів (ч. 3 ст. 358 ККУ);
  • 4 - за фактами завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності (ч. 1 ст. 259 ККУ).

З 2 по 3 квітня поліцейські розпочали 6 кримінальних проваджень за фактами викрадення виборчих бюлетенів 6 дільничних виборчих комісій.

У ході розслідування правоохоронці допитали представника кандидата в народні депутати, трьох членів ОВК №87, 64 членів ДВК, у тому числі голів, заступників та секретарів, 8 працівників поліції, 3 офіційних спостерігачів, 2 журналістів та директора будинку культури, де розміщена ОВК.

Також, за зверненнями громадян, поліцейські склали 12 адмінпротоколів, які в основному стосувалися порушень щодо виготовлення або розміщення агітматеріалів.

Нагадаємо: 

  • На окрузі №87 в Івано-Франківській області завершився підрахунок голосів за кандидатів у народні депутати. Переміг силач і висуванець "Слуги народу" Василь Вірастюк.
  • Його конкурент Олександр Шевченко не планує здаватися та готує судові позови. Він заявив, що Окружний адміністративний суд Івано-Франківська визнав рішення ОВК №87 про перерахунок голосів на двох дільницях незаконним.
  • Громадянська мережа "ОПОРА" вимагає від Нацполіції розслідувати можливе спотворення результатів голосування в ОВО №87.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: