Кулеба розвіяв фейки від Путіна: Україна сама вирішує свою долю

Середа, 30 червня 2021, 15:16
Фото з Facebook Кулеби

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна сама вирішує свою долю, що українці і росіяни – різні народи, за провалля між якими відповідальний президент Росії Володимир Путін.

Джерело: Кулеба у Twitter

Пряма мова: "Коли Путін заводить стару пісню про "зовнішнє управління", це означає лише одне: він мріє, щоб питання України вирішувалися в Москві. Позиція президента Володимира Зеленського і воля українського народу чітка: це наша країна, і ніхто не буде вирішувати нашу долю, крім нас самих".

Деталі: Свої пости міністр супроводжував хештегом "StopFake". Він також наголосив, що "українці та росіяни – два різних народи", які "могли би жити у дусі добросусідства, але у 2014 РФ напала на Україну, вбила тисячі людей і відхопила шматок території".

Кулеба підкреслив, що "повну відповідальність за провалля між українцями і росіянами несе Володимир Путін, який розв’язав агресію".

Він також нагадав, що корінні народи України – це кримські татари, кримчаки і караїми, а росіяни – національна меншина, права якої захищені Конституцією на рівні з іншими.

ВІДЕО ДНЯ

Кулеба пояснив, що росіяни "не можуть бути корінним народом, бо мають власну державу", а всі "альтернативні вигадки" назвав "класикою російських маніпуляцій".

Що було раніше: 30 червня президент Росії Володимир Путін заявив, що не бачить сенсу у зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, оскільки "питання України вирішуються у Вашингтоні".

Путін також вважає, що ініційований Володимиром Зеленським законопроєкт "оголошує російський народ некорінним на території України". Він порівняв цей документ зі зброєю масового ураження.

Ірина Балачук, УП
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.