Крісло Стефанчука у Раді "слуги" запропонують Корнієнку

Четвер, 7 жовтня 2021, 10:59
ОЛЕКСАНДР КОРНІЄНКО, ФОТО ДМИТРА ЛАРІНА, УП

На посаду першого віцеспікера Верховної Ради, яку зараз займає Руслан Стефанчук у випадку його призначення головою парламенту, народні депутати від "Слуги народу" запропонують голову партії Олександра Корнієнка.

Джерело: стаття УП "Без права на чат. Чому посварились Зеленський і Разумков", "Інтерфакс-Україна"

Деталі: За даними "Української правди", монобільшість не думає поступатися посадою першого віцеспікера на користь інших фракцій і досить ймовірно запропонує на це місце кандидатуру Корнієнка

За словами одного із нардепів монобільшості, "Корнієнко цього хоче і він абсолютно командна людина - всі до цього вже готуються".

На посаду голови ВРУ "Слуга народу" ймовірно пропонуватиме давнього друга Зеленського, першого віцеспікера Руслана Стефанчука.

Заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук повідомила, що Рада може провести голосування за обрання голови парламенту і першого віце-спікера вже у четвер, 7 жовтня.

Наразі парламент приступив до питання відкликання голови ВР Дмитра Разумкова.

Читайте також: Дмитро Разумков: У відставку я не збираюся

"В обличчя не знаю, але морда як у депутата". Як змінилися "слуги народу" з часів першого навчання в Трускавці

Передісторія:

  • Депутатська фракція "Слуга народу" зібрала більше за необхідні 150 підписів для ініціювання відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.
  • Зеленський заявив, що партія "Слуга народу" має мільйони питань до Разумкова, і він вже не є членом команди.
  • Разумков офіційно запросив народних депутатів фракції "Слуга народу" на зустріч 4 жовтня, щоб обговорити його роботу на посаді голови парламенту, але фракція відмовилася зустрічатися з ним. 

Українська правда


powered by lun.ua