25.06

Банківський форум

Путінським олігархам ніде буде сховатися – Британія про атаку РФ санкціями

Неділя, 30 січня 2022, 11:51
Путінським олігархам ніде буде сховатися – Британія про атаку РФ санкціями
фото Getty Images

Глава Міністерства закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс анонсувала розширення санкцій, з якими зіткнеться Владімір Путін та його оточення, якщо Росія зважиться на нове вторгнення в Україну. Рішення про перелік запобіжних заходів погодять протягом тижня.

Джерело: Трасс у коментарі Sky News

Деталі: Під загрозою опинилася власність російських олігархів у Лондоні.

Реклама:

Водночас у разі вторгнення Росії Київ отримає більше британської зброї та додаткове фінансування для відбиття кремлівської атаки. Трас заявила, що не виключає жодних кроків для підтримки України.

Пряма мова Трасс: "Пріоритет номер один – утримати Владіміра Путіна від цих (агресивних – УП) дій. Тому ми пропонуємо ввести додаткові війська в Естонію, забезпечуємо велику підтримку з повітря через Чорне море та поставляємо оборонне озброєння Україні, щоб переконатися, що вони перебувають у найкращому становищі, якщо Владімір Путін спробує організувати вторгнення".

Деталі: Попереджаючи тих, хто близький до Путіна, міністр сказала про розширення британських законів про санкції: "Будь-яка компанія, яка представляє інтерес для Кремля та режиму в Росії, може стати мішенню. Тому "путінським олігархам або російським компаніям, які займаються підтримкою російської держави, буде ніде сховатися. Це те, що ми збираємося зробити найближчого тижня".

ВІДЕО ДНЯ

Трасс не виключила, що посилення санкцій може включати конфіскацію лондонської власності російських олігархів у Великій Британії. "Ми не будемо вдаватися до подробиць, кого саме і як ми будемо атакувати санкціями", - попередила вона.

Трасс підтвердила, що Британія зараз дуже тісно співпрацює із союзниками, такими як США та ЄС, обговорюючи пакет жорстких санкцій.

"Найважливіше — це захист свободи та демократії, і це важливіше за нагальні фінансові проблеми", - додала міністр закордонних справ, відповідаючи на питання про вплив нових санкцій на іноземні інвестиції в економіку Великої Британії.

Трасс також додала, що українці завзято боротимуться, оскільки "вони не збираються легко здаватися Росії".

Нагадаємо:

  • Найсміливіші заходи, якими погрожує президент США Джо Байден для стримування вторгнення в Україну, можуть зруйнувати всю російську економіку, водночас вони вплинуть і на економіки інших країн.
  • Наступного тижня Велика Британія запропонує НАТО велике розгортання військ, зброї, військових кораблів та літаків у Європі - у відповідь на концентрацію російських військ на кордоні з Україною.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: