25.06

Банківський форум

Окупанти думають підірвати склади аміаку на Харківщині – СБУ

Четвер, 10 березня 2022, 16:38
Окупанти думають підірвати склади аміаку на Харківщині – СБУ
колаж СБУ

Російські окупанти розглядають можливість підірвати склади аміаку на Харківщині, щоб звинуватити у цьому Збройні сили України.

Джерело: Служба безпеки України

Дослівно: "Держава-терорист продукує фейки, аби виправдати свої звірства і звинуватити в них Україну.

Реклама:

Наприклад, російські окупанти всерйоз розглядають можливість підірвати склади аміаку на Харківщині, аби звинуватити у цьому ЗСУ. За нашими даними, проробляються варіанти вчинення й інших провокацій". 

Деталі: Водночас у СБУ підкреслили, що в російські фейки ніхто не повірить – ні українці, ні весь цивілізований світ, ні навіть свої ж співвітчизники.

У спецслужбі наголосили, що напад РФ на пологовий будинок та лікарню в Маріуполі – це нелюдський вчинок, за який окупантам обов’язково доведеться суворо відповідати: і перед українськими воїнами, і перед Гаазьким трибуналом.

ВІДЕО ДНЯ

Через це Росія вже намагається запускати різноманітні фейки про обстріл Маріуполя. Мовляв, пологовий будинок давно не працював, там була база військових, а фото і відео руйнувань взагалі постановочні.

"Вигадати таке може тільки збочена фантазія. Як і інші фейки про секретні тюрми в Україні, біологічну зброю, хімічні атаки та навіть бойових кажанів (мабуть, теж "бандерівців і нацистів"?), про яких офіційно говорить російське міноборони", - наголосили в СБУ.

Що передувало: Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров підтвердив, що бомбардування лікарні та пологового будинку в Маріуполі було свідомим та цілеспрямованим рішенням армії РФ. Водночас він почав розповідати, що цей пологовий будинок давно захоплений батальоном Азов та іншими радикалами, звідти вигнали всіх породіль і медсестер, а кадри з пораненими вагітними назвав маніпуляцією. 

Тим часом у російському міністерстві оборони поширюють нові безпідставні "фейки" про розробку в Україні біологічної зброї для поширення в Росії через кажанів і перелітних птахів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: