Поддержи журналистские расследования Михаила Ткача

Білий дім захищає рішення не відправляти F-16 в Україну – CNN

Вівторок, 31 січня 2023, 02:52
Білий дім захищає рішення не відправляти F-16 в Україну – CNN
Джон Кірбі, фото: Getty Images

Координатор Ради національної безпеки Білого дому зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі захистив рішення адміністрації Джо Байдена не відправляти винищувачі F-16 в Україну.

Джерело: Кірбі, цитує CNN

Пряма мова: "Що я можу вам сказати, так це те, що надається велика допомога, яка буде відправлена найближчими тижнями і місяцями. Ці засоби українцям будуть критично важливими для бойових дій взимку, а також навесні".

Реклама:

Деталі: Кірбі зазначив, що рішення про відправку Україні танків "Абрамс", оголошене минулого тижня, не було запізнілим, навіть на тлі повідомлень про захоплення Росією населених пунктів на сході України.

"Рішення про танки – і це було не лише рішення США, але й німців, а до цього британців – насправді було зроблене для допомоги Україні випередити бойові дії, які, як ми думаємо, всі побачать навесні.

Отже, це був один з тих випадків, коли ми намагаємося спрогнозувати засоби, які будуть потрібні Україні, коли погода покращиться – і ми можемо очікувати, що тоді росіяни спробують перейти в наступ".

РЕКЛАМА:

Що передувало: Президент Сполучених Штатів Джо Байден заявив, що США не планують відправляти винищувачі F-16 в Україну.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
16:54
Бізнес на виплаті фіктивних "бойових: затримали двох військових, які привласнили 1,5 млн
16:49
футзалSkyUp завдав ХІТу першої поразки у сезоні в чемпіонаті України
16:49
Обпік палець і заледве не втратив ногу: у Львові врятували від ампутації чоловіка з діабетом
16:32
Комітет Ради просить Міноборони розповісти, як готується законопроєкт про демобілізації
16:18
У DOGE Маска працює юнак, пов’язаний із хакерами, які переслідували агента ФБР – Reuters
16:06
The Atlantic опублікувало нову порцію повідомлень з Signal після заяв адміністрації Трампа
16:02
ЄБРР надає "Нафтогазу" 270 мільйонів євро позики на закупівлю газу на наступні опалювальні сезони
15:53
Чат-бот Ілона Маска Grok з'явився в Telegram
15:50
Акції розробника комп'ютерних ігор "Відьмак" CD Projekt обвалились: причина
15:44
Суд постановив примусово госпіталізувати до психлікарні жінку, яка пошкодила 39 могил у Львові
Усі новини...
Реклама: