Підтримай журналістські розслідування Михайла Ткача

У Карабаху загинули 20 людей через вибух на складі з паливом

Вівторок, 26 вересня 2023, 10:26
У Карабаху загинули 20 людей через вибух на складі з паливом
фото з анонімних telegram-каналів, ЄП

У Нагірному Карабаху підтверджено загибель 20 людей внаслідок вибуху ввечері в понеділок на складі з паливом.

Джерело: російський Интерфакс із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я невизнаного Карабаху 

Досліво міністерство: "У медцентри було госпіталізовано 290 постраждалих з опіками різного ступеня тяжкості. Семеро людей померли в лікарні. Тіла 13-и не впізнані. Десятки людей перебувають у вкрай важкому стані".

Реклама:

Деталі: Повідомляється, що велика кількість людей, які згоріли, вважаються зниклими безвісти.

Омбудсмен Карабаху повідомив, що "медичні можливості Нагірного Карабаху недостатні для порятунку життів, і необхідно терміново задіяти санітарну авіацію".

Пресслужба МОЗ Вірменії повідомила, що "команда лікарів із необхідним медобладнанням і ліками на вертольоті вилетіла до Степанакерта для надання допомоги постраждалим від вибуху на складі з паливом недалеко від траси Степанакерт-Аскеран".

РЕКЛАМА:

В центральній клінічній лікарні Степанакерта пацієнтів готують до евакуації.

Передісторія: 

  • На складі бензину поблизу траси Степанакерт (Ханкенді) – Аскеран на території сепаратистського регіону Нагірний Карабах стався сильний вибух, понад 200 людей поранені, є загиблі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
00:55
Опозиція Туреччини закликала бойкотувати провладні компанії і ЗМІ
00:35
У Львові презентували міжнародну виставку Beyond the Silence: чому вона варта уваги
00:21
оновленоВійська РФ масовано атакували Кривий Ріг: пролунало щонайменше 15 вибухів
23:54
Що їсти, щоб залишатися здоровим у 70 років: пояснюють науковці
23:51
Новини економіки 25 березня: план відновлення польотів, мільйони несплачених податків "Ябко" та Yabluka
23:38
Венс на Х анонсував візит у Гренландію з дружиною, "щоб не розважалась сама"
23:09
Депортація директорів, підкуп батьків та "російські стандарти". Що не так з навчанням дітей в окупації
23:06
Главу Гагаузії, яка тисла руку Путіну, затримали в аеропорту Кишинева
22:51
фотоУ Харкові невідомі обстріляли автобуси з пневматичної зброї: поліція проводить розшуки
22:34
Генштаб: Сили оборони продовжують операцію на Курщині, там від початку доби 28 боїв
Усі новини...
Реклама: