ХАМАС заявив, що повторюватиме атаки, поки не знищить Ізраїль

Четвер, 2 листопада 2023, 08:56
ХАМАС заявив, що повторюватиме атаки, поки не знищить Ізраїль
Член ХАМАСу Газі Хамад. Скриншот з відео каналу MEMRI, опублікованого у соцмережі Х

Високопоставлений член ХАМАСу Газі Хамад привітав масштабний напад на Ізраїль 7 жовтня, під час якого масово убивали цивільних осіб, і пообіцяв, що палестинське терористичне угруповання буде повторювати подібні атаки багато разів у майбутньому, поки не знищить Ізраїль.

Джерело: The Times of Israel

Пряма мова Хамада: "Ізраїль − це країна, якій немає місця на нашій землі. Ми повинні прибрати її, тому що вона являє собою безпекову, військову і політичну катастрофу для арабської та ісламської нації. Нам не соромно про це говорити".

Реклама:

Деталі: Терорист назвав існування Ізраїлю "нелогічним" і додав, що його треба "стерти з лиця землі".   

На запитання, чи означає це повне знищення Ізраїлю, Хамад відповів: "Так, звичайно".

Пряма мова терориста: "Ми повинні провчити Ізраїль, і ми зробимо це двічі і тричі. Потоп Аль-Акса (так ХАМАС назвав свій наступ 7 жовтня − ред.) − це лише перший раз, і буде другий, третій, четвертий. Чи доведеться нам платити ціну? Так, і ми готові її заплатити. Нас називають нацією мучеників, і ми пишаємося тим, що приносимо в жертву мучеників".

ВІДЕО ДНЯ

Він також повторив неправдиве твердження про те, що ХАМАС не мав наміру завдавати шкоди цивільному населенню, пояснивши масові вбивства тим, що нібито на місцях виникли "ускладнення".

Чому це важливо: За останні три тижні з'явилися беззаперечні докази навмисних нападів на ізраїльське цивільне населення, які здійснювалися за вказівками командирів ХАМАСу. У багатьох випадках терористи ходили від будинку до будинку і страчували або спалювали цілі родини. Ще близько 260 цивільних осіб були вбиті на музичному фестивалі під відкритим небом.

Пряма мова Хамада: "Ми − жертви окупації. І крапка. Тому ніхто не повинен звинувачувати нас у тому, що ми робимо. 7 жовтня, 10 жовтня, мільйонного жовтня все, що ми робимо, є виправданим".

Передісторія:

  • 7 жовтня близько 3000 терористів на чолі з ХАМАСом прорвалися через кордон в Ізраїль з Сектора Гази по суші, повітрю і морю, вбивши близько 1400 осіб і захопивши щонайменше 245 заручників різного віку під прикриттям потоку тисяч ракет, випущених по ізраїльських містах і містечках.
  • Переважна більшість загиблих під час захоплення терористами прикордонних населених пунктів були цивільними особами − у тому числі немовлята, діти і люди похилого віку. Цілі сім'ї були страчені у своїх будинках, а понад 260 людей були вбиті на фестивалі під відкритим небом, багато з них з особливою жорстокістю.
  • Ізраїль відповів атаками по Сектору Гази, спрямованими на знищення інфраструктури ХАМАСу, і пообіцяв ліквідувати всю терористичну групу, яка керує Сектором після кривавого перевороту в 2007 році. Єрусалим заявляє, що націлений на всі райони, де діє ХАМАС, намагаючись при цьому мінімізувати жертви серед цивільного населення.
  • Міністерство охорони здоров'я Гази, яким керує ХАМАС, заявило, що в результаті ізраїльських ударів загинуло понад 8700 осіб. Такі ж цифри називали в ООН. Однак ЗМІ підкреслюють, що їх неможливо перевірити. Вважається, що вони включають як цивільних осіб, так і членів ХАМАС, загиблих в Газі, в тому числі в результаті осічок власних ракет терористичних угруповань.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: