Кількість відгуків на військові вакансії на Lobby X зросла втричі – Міноборони

Четвер, 7 грудня 2023, 19:23
Кількість відгуків на військові вакансії на Lobby X зросла втричі – Міноборони
Навчання військових. Ілюстративне фото - Генштаб ЗСУ

У міністерстві оборони повідомили, що від початку рекрутингової кампанії з платформою Lobby X кількість відгуків на військові вакансії зросла втричі.

Джерело: сайт Міноборони

Дослівно: "З моменту підписання угоди між Міноборони та компанією Lobby X 10 листопада, на майданчику розмістили вже більше 320 військових вакансій від різних підрозділів. Кількість людей, які відгукнулися на ці вакансії, сягнула 6,5 тисячі.

Реклама:

Тоді як за весь період розміщення вакансій у війську на Lobby X (від липня 2022 року) їхня кількість становить 1190, а кількість відгуків – 45 тисяч".

Довідково: Щоб потрапити на службу за контрактом, необхідно обрати бажану посаду і підрозділ на онлайн-платформах, які співпрацюють з Міноборони та розміщують у себе конкретні вакансії військових підрозділів.

Наразі, окрім Lobby X, це також можна зробити на Work.ua.

ВІДЕО ДНЯ

7 грудня стало відомо, що Міністерство оборони та онлайн-сервіс з пошуку роботи robota.ua домовились про співпрацю в рамках реалізації проєкту рекрутингу МОУ.

Що передувало:

  • На початку листопада міністр оборони Рустем Умєров підписав наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року, за якою головний акцент – задоволення потреб ЗСУ в людях.
  • Один з очікуваних результатів: в Україні функціонуватиме дієва система рекрутингу ЗСУ професійним і вмотивованим особовим складом.
  • У своїй колонці виданню The Economist головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний написав, що одним з пріоритетів, які потрібні Україні, щоб вистояти у війні з Росією, є нарощування людських резервів в армії.
  • Міністерство оборони разом з організацією Lobby X запустили у листопаді проєкт з рекрутингу до лав Збройних сил України.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News