Зеленський радить партнерам врахувати, що Путін сам не завершить війну

Середа, 10 січня 2024, 14:43
Зеленський радить партнерам врахувати, що Путін сам не завершить війну
Володимир Зеленський, фото Офісу президента

Президент Володимир Зеленський вважає, що партнери України поки не готові вимагати від Києва заморозити війну з Росією і мали б звернути увагу на те, що російський диктатор Володимир Путін не збирається зупинятися на досягнутому й згортати бойові дії. 

Джерело: Володимир Зеленський у заяві для ЗМІ за результатами переговорів із президентом Литовської Республіки Гітанасом Наусєдою у Вільнюсі

Пряма мова Зеленського: "Ніякого тиску від партнерів немає щодо припинення нашого захисту… Тиску щодо замороженого конфлікту немає. Поки що немає. Є різні голоси, я в медіа їх чув, читав і знаю. Є різні голоси і є різні обговорення.

Реклама:

Я думаю, що партнери поки що офіційно не готові давати нам відповідні сигнали. Принаймні, я їх особисто не чув.

Мені здається, треба звернути увагу на риторику президента Російської Федерації. Він не збирається зупинятися. Він хоче нас повністю окупувати. І та іноді невпевненість партнерів в вигляді результату щодо фінансової і мілітарі (військової) допомоги Україні, швидкої реакції – тільки додає хоробрості і сил Російській Федерації. Тому затягувати з цим (наданням допомоги – ред.) точно не потрібно".

Деталі: Володимир Зеленський заявив, що Володимир Путін не заспокоїться, доки не зруйнує Україну. Литва, Латвія, Естонія, Молдова можуть бути наступними, якщо Україна не витримає. 

ВІДЕО ДНЯ

"Вони (росіяни) вже почали говорити про Фінляндію, про незалежність Узбекистану… Він (Путін) не закінчить це все, поки ми всі разом не закінчимо його", – сказав український лідер.

Цьому передувало: Видання "Bloomberg" написало, що у грудні 2023 року між Україною, країнами Групи семи (G7) та кількома державами Глобального Півдня відбулася секретна зустріч щодо посилення підтримки Києва і його умов для проведення мирних переговорів з Росією.

У листопаді Німеччина і США спростовували статтю у Bild про нібито "секретний план" з підштовхування України до переговорів із Росією.

Американський Інститут вивчення війни (ISW) застерігав, що заяви ЗМІ про сигнали від президента Росії Володимира Путіна у зацікавленості в припиненні вогню більше спрямовані на те, щоб завадити подальшій військовій допомозі Україні з боку Заходу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування