Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Дорогі фляги для ЗСУ: Оператор тилу спробував пояснити, чому не купив дешевші

Середа, 26 червня 2024, 11:32
Дорогі фляги для ЗСУ: Оператор тилу спробував пояснити, чому не купив дешевші
ПЛАСТИКОВА ФЛЯГА ДЛЯ ЗСУ, СТВОРЕНА ЗА ТЕХНІЧНИМИ ВИМОГАМИ МІНОБОРОНИ, ФОТО: АРМІЯ INFORM

У "Державному операторі тилу", який забезпечує нелетальні потреби ЗСУ, заявили, що не змогли придбати дешеві фляги для армії, бо український виробник не отримав відповідний акт від управління Міноборони, яке займається супроводженням матзабезпечення ЗСУ. 

Джерело: коментар ДОТ, наданий УП

Дослівно: "ДОТ закуповує товари відповідно до технічних специфікацій (описів продукції), які формує Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Реклама:

Кожен постачальник, який має намір постачати свою продукцію для ЗСУ, має отримати від ГУРСМЗ акт відповідності вимогам технічної специфікації. Без цього документа ДОТ не підписує договір, навіть якщо учасник запропонував найнижчу ціну.

Саме така ситуація склалася під час закупівель ДОТ армійських фляг. Двічі переможцем аукціону ставав український виробник і двічі результати закупівель були скасовані через неотримання компанією акту відповідності ГУРСМЗ".

Деталі: Там також заявили, що виділили аж 2 місяці між першою та другою закупівлями, щоб український виробник встиг отримати цей акт та міг бути законтрактований, але цей документ йому так і не видали.

ВІДЕО ДНЯ

"Державний оператор тилу" - агенція, що забезпечує Збройні сили України харчуванням, одягом та амуніцією, пально-мастильними матеріалами.

Нагадаємо: 

  • 25 червня NGL.media опублікували розслідування про те, що Міноборони закупило для ЗСУ пластикові фляги втричі дорожче за ринкові ціни. Так, у 2024 році в Міноборони витратили понад 54 млн грн на 153 тис. армійських пластикових фляг для ЗСУ з Китаю. Це втричі дорожче за ринкові ціни, адже для ЗСУ одна фляга обійшлась в 355-354 грн, а на сайті alibaba.com – 154 грн.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: