Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Боголюбов каже, що виїхав з України законно: 62 роки, 5 неповнолітніх дітей

Понеділок, 8 липня 2024, 14:15
Боголюбов каже, що виїхав з України законно: 62 роки, 5 неповнолітніх дітей
Боголюбов. скриншот

Соратник Ігоря Коломойського та колишній співвласник "Приватбанку" Геннадій Боголюбов стверджує, що перетнув кордон України на виїзд на законних підставах.

Джерело: коментар пресслужби Боголюбова, наданий "Українській правді"

Пряма мова: "Геннадій виїхав з країни як громадянин України із дотриманням всіх норм та законів.  Правила перетину кордону в умовах воєнного стану дозволяють виїжджати чоловікам віком старше 60 років, а також тим, хто утримує троє і більше неповнолітніх дітей. Бізнесмен має всі законні підстави для перетину кордону: вік 62 роки, 7 дітей, 5 з яких – неповнолітні".

Реклама:

Деталі: Також у пресслужбі бізнесмена зазначили про відсутність будь-яких судових обмежень, які б забороняли перетинати кордон Боголюбову.

За словами пресслужби, від самого початку повномасштабної війни бізнесмен, мовляв, залишався в Україні та кілька разів перетинав кордон на законних підставах.

"Прикордонні служби України та Польщі не мали підстав не пропустити Боголюбова і цього разу, бо він не порушив чинне законодавство, виїхавши із України потягом Київ-Холм" – резюмують у Боголюбова.

ВІДЕО ДНЯ

Передісторія:

  • "Українській правді" стало відомо, що Геннадій Боголюбов незаконно виїхав з України за підробленими документами в ніч на 24 червня поїздом Київ – Холм. 
  • Причиною втечі джерела назвали те, що Бюро економічної безпеки готує йому підозру в справі "Приватбанку".
  • За даними УП, Боголюбов виїхав з країни з підробленими документами, але у Польщу в’їхав за особистими.
  • 8 липня УП стало відомо, що ДБР розслідує незаконний виїзд з України Боголюбова.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: