Реклама:

Ахтем Сеітаблаєв про роботу під час карантину та успіх кримськотатарського кінематографу

П'ятниця, 29 травня 2020, 15:22

Гостем третього епізоду подкасту "До попкорну з Анною Паленчук" став Ахтем Сеїтаблаєв – український та кримотатарський кіноактор, режисер.

Ахтем працював, зокрема, над такими кінокартинами, як "Кіборги", "Чужа молитва", "Захар Беркут", та фільмом "Номери", що згодом був представлений на Берлінському кінофестивалі.

"Номери" - художній фільм, створений у копродукції Польщі, України, Чехіі та Франції у 2020 році. Базується на однойменній п’єсі Олега Сенцова 2011 року. Цікаво, що кінокартина, над якою Ахтем працював у якості режисера, створювала ним і Сенцовим на відстані, за допомогою листування.

Як Сеїтаблаєв працював над новими проектами під час карантину? Чи надихають режисера отримані нагоди на подальшу роботу? Чи є зараз в Україні молоді сценаристи та режисери, яким Ахтем пророчить успіх? Яка тема нового проекту Сеїнтаблаєва? Про все це ви зможете дізнатися, прослухавши наш подкаст!

Нагадуємо, що подкаст – це аудіо-формат. Щоб прослухати його, натисніть на плеєр під цим реченням.

Подкаст "До попкорну з Анною Паленчук" буде доступний на сайті видання "Українська Правда", в додатках Apple Podcasts, Google PodcastsSoundcloud та Spotify.

Нагадуємо, що подкаст "До попкорну з Анною Паленчук" це подкаст української кінопродюсерки та сценаристки Анни Паленчук про кіно- та телеіндустрію. 

У цьому подкасті ви зможете послухати дискусії кінопродюсерки з різними представниками галузі, і дізнатися про цікаві новини у сфері кіно та ТВ.

Зокрема, у наступних випусках фігуруватимуть такі актуальні теми, як те, що чекає індустрію після епідемії, які жанри стануть актуальними для нових проєктів, і коли глядачі знову зможуть побачити "свіжі" кінокартини українського виробництва.

Інші подкасти: 

Реклама:

До попкорну з Анною Паленчук

Анна Паленчук, українська кінопродюсерка та сценаристка, запускає перший подкаст про кіно- та телеіндустрію "До попкорну з Анною Паленчук", де буде спілкуватись та дискутувати з відомими гравцями галузі, які розповідатимуть про найгучніші кіно та телепроєкти.

Подкаст доступний в додатках Apple Podcasts, Google PodcastsSoundcloud, Spotify та на інших платформах.

Реклама:
Канали
24.02: Реконструкція
2 епізоди
Головна обсерваторія
5 епізодів
Ранкова доза
86 епізодів
War-life balance
11 епізодів
Українські 90-ті
6 епізодів
Кавун та тютюн
9 епізодів
Подкаст "Кляті питання"
175 епізодів
Сафарі
8 епізодів
Cвіт не Sweet. Подкаст про міжнародку
22 епізоди
Хроніки економіки
26 епізодів
УП. Вголос
25 епізодів
(не)Безпечна Країна
15 епізодів
Євродонбас
4 епізоди
Я не встигаю!
18 епізодів
Культура всього
72 епізоди
Температура - нормальна!
65 епізодів
Чому вони крадуть?
6 епізодів
Один одному
23 епізоди
Життя бентежне
10 епізодів
Ок і шо?
78 епізодів
Україна після карантину
13 епізодів
У тіні
1 епізод
Онлайн[за]хист
3 епізоди
Медіабіль!
10 епізодів
Minddetox Essays
11 епізодів
До попкорну з Анною Паленчук
9 епізодів
#укрдерждовгобуд
7 епізодів