Реклама:

Ахтем Сеитаблаев о работе во время карантина и успех крымскотатарского кинематографа

Пятница, 29 мая 2020, 15:22

Гостем третього епізоду подкасту "До попкорну з Анною Паленчук" став Ахтем Сеїтаблаєв – український та кримотатарський кіноактор, режисер.

Ахтем працював, зокрема, над такими кінокартинами, як "Кіборги", "Чужа молитва", "Захар Беркут", та фільмом "Номери", що згодом був представлений на Берлінському кінофестивалі.

"Номери" - художній фільм, створений у копродукції Польщі, України, Чехіі та Франції у 2020 році. Базується на однойменній п’єсі Олега Сенцова 2011 року. Цікаво, що кінокартина, над якою Ахтем працював у якості режисера, створювала ним і Сенцовим на відстані, за допомогою листування.

Як Сеїтаблаєв працював над новими проектами під час карантину? Чи надихають режисера отримані нагоди на подальшу роботу? Чи є зараз в Україні молоді сценаристи та режисери, яким Ахтем пророчить успіх? Яка тема нового проекту Сеїнтаблаєва? Про все це ви зможете дізнатися, прослухавши наш подкаст!

Нагадуємо, що подкаст – це аудіо-формат. Щоб прослухати його, натисніть на плеєр під цим реченням.

Подкаст "До попкорну з Анною Паленчук" буде доступний на сайті видання "Українська Правда", в додатках Apple Podcasts, Google PodcastsSoundcloud та Spotify.

Нагадуємо, що подкаст "До попкорну з Анною Паленчук" це подкаст української кінопродюсерки та сценаристки Анни Паленчук про кіно- та телеіндустрію. 

У цьому подкасті ви зможете послухати дискусії кінопродюсерки з різними представниками галузі, і дізнатися про цікаві новини у сфері кіно та ТВ.

Зокрема, у наступних випусках фігуруватимуть такі актуальні теми, як те, що чекає індустрію після епідемії, які жанри стануть актуальними для нових проєктів, і коли глядачі знову зможуть побачити "свіжі" кінокартини українського виробництва.

Інші подкасти: 

Реклама:

До попкорну з Анною Паленчук

Анна Паленчук, украинская кинопродюсерка и сценаристка, запускает первый подкаст о кино и телеиндустрии "До попкорну з Анною Паленчук", где будет общаться и дискутировать с известными игроками отрасли, которые будут рассказывать о самых громких кино и телепроектах.

Подкаст доступен в приложениях Apple Podcasts, Google PodcastsSoundcloud, Spotify и на других платформах

Реклама:
Каналы
24.02: Реконструкція
2 эпизода
Головна обсерваторія
5 эпизодов
Ранкова доза
18 эпизодов
War-life balance
11 эпизодов
Українські 90-ті
6 эпизодов
Кавун та тютюн
9 эпизодов
Кляті питання
174 эпизода
Сафарі
8 эпизодов
Cвіт не Sweet. Подкаст про міжнародку
22 эпизода
Хроніки економіки
26 эпизодов
УП. Вголос
25 эпизодов
(не)Безпечна Країна
15 эпизодов
Евродонбасс
4 эпизода
Я не встигаю!
18 эпизодов
Культура всего
72 эпизода
Температура — нормальная!
65 эпизодов
Чому вони крадуть?
6 эпизодов
Один одному
23 эпизода
Життя бентежне
10 эпизодов
Ок и шо?
78 эпизодов
Украина после карантина
13 эпизодов
У тіні
1 эпизод
Онлайн[за]хист
3 эпизода
Медиаболь!
10 эпизодов
Minddetox Essays
11 эпизодов
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
#укрдерждовгобуд
7 эпизодов