Батальон "Вена" 2. Беглецы, родственники, депутаты, министры
![](https://img.pravda.com/images/doc/d/d/dd90a8e-viden2-16801.jpg)
Два місяці тому під час зйомок першої серії про так званий батальйон "Відень" ми вважали, що у Відні багато українських віп-біженців. Хоча насправді багато їх зараз, бо восени всі повернулися з морів, а діти пішли до школи. У політичних та бізнесових колах наразі можна часто почути, що "у Відні – всі".
Чому саме столиця Австрії?
По-перше, Відень визнано одним із найкращих і найзручніших міст для життя. А де ще рятуватися від війни віп-біженцям такої країни як Україна?
А по-друге, Відень вигідно розташований стратегічно, оскільки відстань від України невелика.
Бо як би хто не казав і не мріяв, але фінансове забезпечення таких "батальйонів" йде саме з України. І саме тому бійці "Відня" можуть "тримати оборону" дуже і дуже довго. І робити це в "ріцах", "хаятах", "хілтонах" та "кемпінскі".
Тримати оборону аж до самої Перемоги.
"УП" дякує читачам та глядачам за фото, які ви надсилаєте в редакцію.
![](http://img.pravda.com/images/doc/5/6/56b32a6-316030623-1100365884009954-636948285100559463-n.jpg)
![](http://img.pravda.com/images/doc/9/8/982aab5-316252970-509926797849218-4697966887955720780-n.jpg)
![](http://img.pravda.com/images/doc/a/c/ac37228-316406112-1178056612919829-2160522097317373542-n.jpg)
![](http://img.pravda.com/images/doc/e/a/ea21be0-316471811-891140325601327-2775444925427203468-n.jpg)
![](http://img.pravda.com/images/doc/f/c/fc94987-316753538-466546478719793-6623634214545993794-n.jpg)
Михайло Ткач