Кто руководит Украиной?

159 просмотров
Понедельник, 29 ноября 2010, 13:04
Петр Масляк
для УП

Події останніх місяців і останніх днів яскраво і виразно свідчать про те, що "команда професіоналів" швидко втрачає об'єктивні основи управління нашою державою. При цьому очевидно, що внаслідок повної некомпетентності і невігластва вона не знає що робити, а тому або віддає віжки керівництва іноземцям, або некритично бере провальний досвід інших країн.

Справа складається точно за сценарієм відомої української приповідки: був дурний, та взяв дурнувату, та не знали, що робити, підпалили хату. Керівництво держави чи то знає, чи то відчуває, що треба щось робити, але так як воно не відає, що і як треба робити, воно підпалює нашу хату, тобто Україну

Я вже писав, що для сучасної України характерний період застою і стан, який можна охарактеризувати висловом періоду Брежнєва: маразм крєпчал. Але ситуація в країні змінюється вже не по днях, а по годинах. І ось період застою стрімко рухається до часового відрізку, який зветься соціально-економічна і політична деградація.

Дійсно, як інакше можна назвати абсолютно маразматичне намагання "регіоналів-олігархів в купі з комуністами" зруйнувати основу будь-якої сучасної держави, тобто малий і середній бізнес. Це просто класичний варіант дій тієї людини, яка на дереві  пиляє саме ту гілку, на якій сама вона ж і сидить.

Головною "відмазкою" абсолютно неадекватних дій влади є нібито вимоги Міжнародного валютного фонду. Ось ми тут ніби й ні до чого, все це від нас вимагає МВФ. Але хто ж тоді в Україні ви, хлопці і дівчата? Хто ж тоді у нас "будує нову країну"?

У Києві  ходить анекдот, що Регіони вже не можуть сходити й до туалету без попередньої консультації з Москвою. Як би їм не приспічило, спочатку телефонують до Кремля, а лише вже потім "облєгчаются", якщо, звичайно,  дозволять. А якщо ні, терплять.

Схоже на правду. Верховна, прости господи, Рада, приймає Податковий кодекс, а в цей час ціла "бригада" регіоналів на повну котушку "консультується" в Москві.

"Нашу владу" постійно "консультують і дружать" російський президент і прем'єр-міністр, а також відпускає їм гріхи "ФСБешний патріарх Кірііл".

Як це все називається? Тоді виходить, що Україною керують МВФ і Росія. А якщо це дійсно так, то навіщо нам утримувати за власні податки ще й "своїх" президента, прем'єр-міністра, парламент аж з 450, як називають їх у народі, "політичних проституток"?

Навіщо тратити на них мільярди? Тоді набагато ефективніше посадити в президентському палаці лише одного представника МВФ і нехай він керує. І не треба буде вертольотів, Межигір'я, цілої армії охоронників, які стіною стоять між розгніваним народом і його "слугами".

Ситуація доволі стрімко розвивається за відомим кожному геополітику сценарієм. У Києві в метро реклама стверджує, що кожен 50-тий українець хворий на рак. У нас мільйони людей невиліковно хворих, яким уже нічого втрачати і які шукають порятунок від неймовірних страждань у суїциді.

Коли  почне рушитися життя і бізнес їхніх дітей і онуків, вони  зрозуміють, що їм треба робити, продадуть своє майно і куплять зброю...

Петро Масляк, для УПpowered by lun.ua
Почему электромобилям неуютно в спальных районах
Украина по количеству электромобилей в четыре раза опережает Россию и является лидером региона. Долго ли это будет продолжаться? (укр.)
Олигархомания: Коломойский и неофиты
Олигархат в том виде, который сейчас существует как политико-экономическая система, не даст никому возможности провести любые реформы... Коломойский решил ликвидировать систему олигархата? И себя как олигарха? (укр.)
Системные изменения в лечении рака могут спасти жизнь каждого пятого больного
Войну с раком невозможно выиграть, если нет стратегии победы, если ежедневно, шаг за шагом, последовательно не олицетворяет ее план. (укр.)
Месяц в Харькове: признания в любви
Какой он, культурный Харьков. (укр.)
Украине нужна новая киберстратегия
Основные пробелы в области кибербезопасности в Украине и варианты выхода из сложившейся ситуации. (укр.)
Как мировые тренды влияют на развитие фитнеса в Украине
Каждый год появляются новые виды тренировок и тренажеров, выпускаются новые мобильные приложения и онлайн-продукты.
Как определиться с будущей профессией
Будущее требует от нас всех постоянного обучения и самообучения, самодисциплины и искренней страсти к своему делу. (укр.)