Наконец-то свершилось!

17 просмотров
Четверг, 24 июля 2014, 17:21
Иван Стойко
народный депутат Украины, для УП

Одразу після того, як Олександр Турчинов оголосив про розпуск фракції комуністичної партії – не України! Бо українською політичною силою вона ніколи не була – мені згадалися пророчі слова великої української патріотки світлої пам'яті Слави Стецько. Будучи вагомим та дієвим парламентарем світового рівня, вона, звертаючись до нас у 2002 році, сказала: "Хлопці, ви дочекаєтеся, коли їх, комуністів, у Верховній Раді та в українському політикумі не буде."

Від сьогоднішнього дня розпочалась нова історія незалежної України.

Нарешті сталося! Почуті голоси мільйонів українців – жертв Голодомору 1932-1933 років, тих, хто знищений кривавою сектою "леніно-сталінців" у ГУЛАГах та Сибірах, або загинув від рук тієї "домашньої нечисті", яка найменувала себе комуністами.

Серед тисяч родин, що їх примусово вивезли до Сибіру, була й моя родина ,як по батьковій, так і по материній лінії.

Цинічне знущання та фізичне знищення всіх тих, хто просто був українцем та боровся за волю й незалежність своєї держави, сягало неймовірних розмірів та кликало до відновлення історичної справедливості через десятиліття до нас – живих!

І хоча атеїстична брехлива сатанинська комуністична сутність розповзалася по всіх куточках України, палила церкви й знищувала патріотів, – вільний дух українського народу та тверду віру в краще незалежне майбутнє своєї держави здолати не спромоглася.

Згадаймо Крути та Базар, усіх тих Великих українців, які своїм життям заплатили за наше сьогодення та майбутнє: Бандеру, Петлюру, Коновальця, вояків УПА, шестидесятників та героїв теперішнього часу – святу Небесну Сотню й тих українських вояків, яких ми втрачаємо майже щодня в боях за Україну.

Зважаючи на всі злочини, які вчинили комуністи проти народу України, як у минулому столітті, так і тепер, котрі прямо в українському парламенті підтримували окупацію Криму Росією та терористів на Донбасі – час розплати настав!

Злочинна комуністична партія, яка є й завжди була маріонеткою держави-агресора Росії – не має права на існування.

Твердо вірю, що недалеко той час, коли комуністи постануть перед справедливим міжнародним трибуналом та сповна будуть покарані за десятки мільйонів знищених і ненароджених українців, за всі чорні злочини проти України й проти всього людства.

Слава Україні!

Іван Стойко, народний депутат України, заступник голови політичної партії "За Україну!", спеціально для УПpowered by lun.ua
Реклама:
"Укрзалізниця". Конечная остановка – демонополизация
Как опыт США может помочь Украине реформировать железную дорогу. (укр.)
Как COVID-19 дал толчок развитию телемедицины в Украине
Телемедицина - это способ помочь пациентам на расстоянии и в условиях, когда те не имеют возможности выходить из дома. И карантин, введенный во многих странах мира для предотвращения распространения коронавируса COVID-19, только ускоряет темпы развития медицинских услуг на расстоянии. (укр.)
Потери от засухи посевных площадей озимых культур на основе оценки спутниковых данных
Анализ спутниковых снимков показывает, что потери посевов в Украине значительно отличаются от официальных данных. (укр.)
Что победит в борьбе за Львовскую ОТГ – правительственная методика или аппетиты местных феодалов
Львов рискует стать единственным областным центром в Украине, который в результате создания своей ОТГ может потерять свои же территории. Что происходит на самом деле? (укр.)
"Феофания" требует дополнительных миллионов? Куда идут деньги из фонда против COVID-19
ГУД просит из Фонда противодействия COVID-19 дополнительные миллионы несмотря на бюджет в 2 миллиарда. (укр.)
За ересь вокруг суррогатного материнства придет время извиниться
Представляется, что через определенный исторический промежуток Церкви также придется извиниться и за отрицание методов лечения бесплодия, которые стали доступными, благодаря медицинской науке. (укр.)