Борьба с троллями: в игру вступает Фейсбук?

Суббота, 18 октября 2014, 16:54

"Не можеш побороти – знайди спосіб очолити".

Саме це зробить Фейсбук через новий "Анонімний додаток", яким спробує очолити масові анонімні екаунти в мережі.

Як відомо, сьогодні облікові записи у ФБ часто використовуються тролями й спамерами. Згідно нових правил можна буде залишатися анонімним для користувачів, але ФБ отримає вагомі важелі, щоб відслідковувати та відсторонювати недобросовісних користувачів.

Фейсбук довго працював над виявленням і видаленням фальшивих екаунтів і запитів на дружбу. Сьогодні хоч і складно, але все ж можливо отримати фальшивий профіль, маючи з десяток справжніх друзів-користувачів. Деякі заходи, такі як перевірка телефонного номера, стримують недобросовісних користувачів, щоправда, лише до певної міри.

Однак є всі шанси, що новий "Анонімний додаток" впорядкує й зробить анонімну дискусію у Фейсбуці більш вихованою.

Отже, щоб зареєструвати й запустити новий Анонімний додаток, необхідно буде використати власний існуючий профіль Фейсбуку та перевірений номер телефону.

Фейсбук проводитиме попередню оцінку профілю й надасть користувачу доступ у мережу, лише якщо той подолає так званий бар'єр "легітимності": необхідно буде мати у своєму списку щонайменше 15 друзів, які ведуть діяльність у ФБ протягом кількох останніх місяців.

Усередині додатку ідентичність користувача прихована, або використовується псевдонім – лише перед іншими користувачами мережі. Але не перед Фейсбуком. Анонімний екаут прив'язаний до реального; якщо користувачі поскаржаться на користувача за недобросовісну поведінку, – Фейсбук може заблокувати його екаунт.

Щоб зареєструвати інший анонімний екаунт, потрібно знову підтвердити власну "легітимність". А швидко це зробити доволі складно – власник екаунту заблокований.

Звичайно, ФБ – лише одна із соціальних мереж. Однак сподіваюсь, що вони як лідери дадуть старт підвищенню етики в інших соціальних мережах світу.

Назар Федорчук, за матеріалами Тек Кранч та Нью-Йорк Таймс, спеціально для УП

powered by lun.ua

Как перестать волноваться за экономику и отказаться от угля к 2030 году

Украина как наследница УНР

Неонатальный скрининг: как будет работать президентский проект по выявлению генетических заболеваний

Кому нужен сбалансированный рынок металлолома?

Не надо бояться взрослеть в экономических отношениях с ЕС

Когда и как может заработать местный референдум в Украине?